fbpx

Acer Laptop Bilgisayar Teknik Servisi

Acer laptoplarınızda yazılımsal sorunlar sizi rahatsız mı ediyor ? O zaman çözüm bizde sizde acer laptobunuzu tamir ettirmek için bir yetkiliden yardım alın deneyimli elemanlarımız adresinize gelerek sorununuzu birkaç saat içinde halletsin. Sizde aynı gün işinize devam edebilirsiniz. Eğer donanımsal bir sorun olursa iş tabiki farklı sonuçlanabilir. Örneğin bir laptopa su dökülmüşse iş farklı bir şekilde sonuçlanabilir.  Genellikle yazılımsal sorunlardan bahsediyoruz. Bu arada acer piyasanın en iyi markalarından biri olup lenovo dell ve toshibaya rakip firmalardan birisidir bu bakımdan bilgisayarınızı antivirüs programı ile kullanırsanız kesinlikle uzun ömürlü bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Bilgisayarınızı tamir ettirdikten sonra firmamızın bünyesinde çalışan teknik servis elemanlarımızdan antivirüs programınızı rica edin. eğer acer laptobunuzu antivirüs programı ile birlikte kullanırsanız acer laptobunuzun teknik servis çağırma süresi daha da uzar çünkü laptobunuz uzun bir süre sağlıklı kalır.

Acer Laptop Teknik Servisi

Uzun yıllardır acer laptoplar üzerinde verdiğimiz teknik destekler bizi bu noktaya getirdi. artık Acer laptoplara hızlı bir şekilde teknik destek veriyor ve sorununuzu dakikalar içinde çözüyoruz. Sizde Acer Laptop sahibi iseniz ve laptobunuz sorunlu ise bizi çağırabilir teknik destek alabilirsiniz. aynı zamanda işinize devam edebilirsiniz.2 yorum

 • kadir

  benim bir acer laptopum var bataryasız kullanıyorum oyundayken hatta girerken tık diye ses duyup laptop kapanıyor bunu bilgisayarcıya götürdük ram eklemesi yapıp ssd takıcak sence bu sorunu çözermi ?

  • admin

   Merhaba Kadir Bey
   bu sorun daha çok güç ile ilgili bir sorun
   ram eklemesi ve ssd takma sorunu tahminimce gidermeyecektir
   ancak arkadaşımız bu işlemleri yaptıktan sonra yined sorun devam edersen zaten sorun çözülmemiş demektir
   yani o zaman anakarta baktırmanızı tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın