ASUS NVIDIA G-SYNC’li Oyuncu Monitörü ROG Swift PG65’i Duyurdu

ASUS ROG Swift PG65’i ASUS Republic of Gamers CES 2018’de NVIDIA G-SYNC’li Büyük Format Oyuncu Monitörü

ASUS NVIDIA G-SYNC’li Oyuncu Monitörü ROG Swift PG65’i Duyurdu
ASUS NVIDIA G-SYNC’li Oyuncu Monitörü ROG Swift PG65’i Duyurdu

’i Duyurdu

ASUS Republic of Gamers CES 2018’de NVIDIA G-SYNC’li Büyük Format Oyuncu Monitörü ROG Swift PG65’i Duyurdu. Asus teknik servis ve asus laptop tamiri bakım onarım ve Asus notebook anakart tamiri, Asus Laptop Teknik Servisi  Asus laptop Lcd panel tamiri haberleri asus teknik destek asus laptop format asus yerinde servis hizmeti ile hizmetinizdeyiz. 65” 4K UHD HDR büyük formatlı oyuncu monitörü, büyük ekranlı oyunculuk için idealdir, dahili NVIDIA SHIELD, 120Hz tazeleme oranı ve ultra düşük oyun gecikmesi sunar.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • NVIDIA G-SYNC, 120Hz tazeleme oranı ve geniş DCI-P3 renk gamutu ile 65” 4K UHD (3840 x 2160) büyük formatlı oyuncu monitörü
  • ASUS ROG Swift PG65’i HDR içerikleri izlerken daha yüksek kontrast için 1000-nit zirvede parlaklık ile direkt aydınlatılmış tam dizinli LED arka aydınlatma
  • Hızlı tepkili ve sizi içine çeken PC oyunları için Ultra düşük gecikme teknolojisi ve gerçekçi görüş deneyimi için 4K HDR yayın
  • Video oyun, sesle kontrol ve akıllı ev komut yeteneklerine sahip dünyanın en gelişmiş yayıncısı yerleşik NVIDIA SHIELD

 ASUS ROG Swift PG65’i ASUS Republic of Gamers (ROG) bugün Las Vegas’ta düzenlenen CES® 2018’de yaptığı açıklama ile NVIDIA® G-SYNC® teknolojisine sahip büyük formatlı oyuncu ekranı (BFGD) yeni ROG Swift PG65’i duyurdu. 65 inç’lik 4K UHD ROG Swift PG65, dünyanın en büyük oyuncu ekranı formatı ve PC oyunculuğuna uygun bir dev ekran deneyimi sunması ve ödün vermeyen performans sağlaması için tasarlandı.

Yeni monitör 9-12 Ocak 2018 tarihlerinde 310 ve 311 numaralı Encore Fairway Villas’ta bulunan ROG Showcase Room’da gösteriliyor olacak.

Ödün vermeyen performans

ROG Swift PG65, PC oyunculuğunu nihayet dev ekrana getiren, devasa bir 65 inç 4K UHD (3840 x 2160) HDR BFGD’dir. NVIDIA G-SYNC ve 120Hz’lik tazeleme oranıyla ROG Swift PG65, hızlı tepkili, yırtılmasız, takılmasız ve sizi içine alan bir oyun deneyimini garantiliyor.

ROG Swift PG65 standart ekranlardan birkaç kat daha yüksek olan 1000 nit’lik zirve parlaklık sunabiliyor. Direkt aydınlatılmış tam düzendeki LED arka aydınlatması ise tüm bölgelerde dinamik olarak kontrol edildiği için daha zengin ve daha doğal görünen karanlık sahneler sunabiliyor. 178°’lik geniş görüşlü paneli, daha parlak görseller sağlarken, sinema sınıfı DCI-P3 renk gamutu, sRGB’den %25 daha geniş bir menzil sunarak, daha gerçekçi renk üretimi sağlıyor.

ROG Swift PG65 ile kullanıcılar, video, oyun, ses kontrolü ve akıllı ev komut yeteneklerine sahip en gelişmiş yayıncı olan yerleşik NVIDIA® SHIELD® 4K HDR içerik aktarımının da keyfine varabilecekler.

Oyuncu monitörlerinin evrimi

ASUS ROG Swift PG65’i Oyuncu monitörleri geçtiğimiz birkaç sene içerisinde sıçramalar yaparak geliştiler; daha yüksek tazeleme oranları, düşük giriş gecikmesi ve NVIDIA G-SYNC teknolojisi ile daha yüksek tepkili ve akıcı oyun deneyimleri sunuyorlar. Ancak PC oyuncuları bu gelişmelerin keyfini masalarında çıkarabiliyorlarken, dev ekran PC oyun deneyimi erişilebilir değildi – şimdiye kadar.

ASUS ROG Swift PG65’i her zaman PC oyuncuları için en iyi deneyimleri sunmak için çalışmıştır ve ROG Swift oyuncu monitörleri de yüksek tazeleme oranları, hızlı tepki süreleri, G-SYNC teknolojisi ve keskin çözünürlüklerle en yüksek özellikleri sunmaktadır. ROG’un verdiği bu sözler, oyuncuların sıra dışı performansa her yerde sahip olmasını garantiliyor – ROG Swift PG65 BFGD ile de bu deneyim nihayet oyun odanızdan dışarı taşıyor.

G-SYNC’li ASUS ROG Swift PG65 BFGD ile ilgili daha fazla bilgi için: http://bit.ly/ROGSWIFTPG65PR

GÖSTERİ AÇILIŞ SAATLERİ

Yer: Encore Fairway Villas, 310 ve 311

9 Ocak 2018               10.00’dan 18.00’a kadar (Sadece basına özel)

10 – 11 Ocak 2018     9.00’dan 18.00’a kadar

12 Ocak 2018             9.00’dan 16.00’a kadar

BASIN İÇİN İRTİBAT BİLGİLERİ  
Can Us

Ürün Pazarlama Uzmanı

can_us@asus.com

 

 

EDİTÖRLERE NOT

ROG Facebook: http://www.facebook.com/asusrog

ROG Twitter: http://www.twitter.com/asus_rog

ASUS Global Basın Odası: http://press.asus.com

ASUS Global Facebook Hesabı: http://www.facebook.com/asus

ASUS Global Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/asus

ASUS Türkiye Facebook Sayfasıhttp://www.facebook.com/asustr

ASUS Türkiye Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/asustr

ASUS Republic of Gamers Türkiye Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/asusrogturkiye

###

ROG Hakkında

Republic of Gamers (ROG), dünyanın en iyi oyun donanım ve yazılımını yaratmaya adanmış bir ASUS alt markasıdır. 2006’da kurulan ROG, içerisinde anakartlar, grafik kartları, laptoplar, masaüstü PC’ler, monitörler, ses ekipmanları, router’lar ve çevre birimlerinin bulunduğu, performans ve kalitesiyle tanınan yenilikçi ürünler sunar. ROG büyük uluslararası oyun etkinliklerine katılmakta ve sponsor olmaktadır. ROG ekipmanları yüzlerce hız aşırtma rekorunda kullanılmıştır, dünyanın her yerinden oyuncular ve meraklılar için tercih edilen seçim olmaya devam etmektedir. Şampiyonların seçimi hakkında daha fazla bilgi için: http://rog.asus.com.Bir cevap yazın