Bilgisayar Bakım Anlaşması Sultangazi

Bilgisayar Bakım Anlaşması Sultangazi

Sultangazide 2000’li yılların başından itibaren Bilgisayarlar hayatın her alanında kullanılmaya başlanmıştır. Sultangazi çevresinde Bütün elektronik sistemlerde olduğu gibi bilgisayarlarda da teknik problemler oluşmaktadır. Ayrıca Sultangazi ve çevresinde bu cihazların çeşitli etkenlerle (internet, USB vs. gibi) olan bağlantıları sık sık performans kaybı, veri kaybı gibi sorunlar meydana getirmektedir. Bu gibi durumlarda Sultangazide sistemin çalışır durumda olması, bilgilerin yedeklenmesi, depolanması, internetin kontrollü kullanımı vb. durumlar için dışarıdan sürekli bir destek gerekmektedir. Sultangazide Kurumsal Bakım Anlaşmaları tam olarak bu ihtiyaçların çözümüne verilen isimdir.

Kurumsal Bakım Anlaşmalı Sultangazideki müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Bilgisayar Bakım Anlaşması Sultangazi olarak telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis gibi hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Bu kapsamda Sultangazide; Bilgisayarların Bakımı, Onarımı ve Temizliği, Aylık Rutin Kontrolleri, Arıza Tespiti vs. yapılmaktadır.

Öncelikle Sultangazideki işyerinizde veya ofisinizde bir ön görüşme ile talepler dinlenir. Daha sonra müşteri temsilcilerimiz, teknik servis ekibi ile birlikte işletmeyi analiz eder ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verirler. Bilgisayar Bakım Anlaşması ile ilgili Sözleşme hazırlanır ve onaylanması durumunda sultangazideki firmanın büyüklüğüne göre oluşturulan bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, Bilgisayar Bakım Anlaşması ile ilgili eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır. Bilgisayar Bakım Anlaşması konusunda Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için iş kaybına uğramazlar, diğer donanım ürünlerini aldıklarında Bilgisayar Bakım Anlaşması yanı sıra çok özel ödeme koşulları ve ıskonto sağlanır.

Siz de Bilgisayar Bakım Anlaşması Sultangazi ayrıcalıklarından faydalanmak için bize ulaşın…