Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar bir laptop kullanıcısı iseniz ve ansızın laptop yere düştüyse ekranı kırılırsa acil yetiştirmeniz gereken işler varsa ve sizin için zaman sınırlıysa o zaman bizi arayabilir ekranı adresinize isteyebilirsiniz.

Çok çeşitli servis anlayışımız ile değişim için bizden servis almak mümkündür. Dolayısıyla bizler laptop ekranına sizin adresinize getirerek yerinde değişim sağlıyor bizim birçok sıkıntıdan kurtarmış bulunuyoruz bu işlem için yapmanız gereken cadde cadde dolaşarak bilgisayarcı aramaktan ziyade hemen yanı başınızda duran telefonunuza ulaşın bize iletişim numaralarımızdan arayarak servis kaydı açtırarak bizlere birbirinizi ulaştırıp gerekli adres bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz ile birlikte servis kaydınızı oluşturmuş olmaktasınız

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Eğer isterseniz iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak laptopunuzun markasını modelini ve adres bilgilerinizi buraya yazarak bizden servis talebinde bulunabilirsiniz bizde de gerekli olan uyumlu ekranlı marka model olarak seçerek sizin adresinize kadar getirip burada değişimi sağlamış oluruz.

Bizler bu çalışma ile İstanbul’da bir ilki gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Bugüne kadar gerçekleşen bilgisayar teknik servis laptop teknik servis ve tamir bakım onarım hizmeti veren tüm firmalar kesinlikle müşterilerine tam olarak sizin hem zaman kaybı ve sizi işinizden geri kalmanızı hem fazla ücret ödemenize bununla birlikte olası güvenlik sorunları göz ardı ediyolardı.

Sizin zamanınızdan çalmakta ve fazla harcamalar yapmanıza sebep olmaktalardı. Fakat bizler Meda bilgisayar olarak istanbul’un tüm noktalarına yürütmüş olduğumuz servis ağıyla tüm sorunları yerinde çözerek Laptop Ekran Değişimi dahil olmak üzere ekranlarınızı adresinizde tamir edebiliyoruz.

Netice itibari ile bu hizmeti istanbul’da bir ilki gerçekleştirmek ile birlikte tüm kullanıcıların beğenisine çekmekte ilgi odağı olmakta ve mükemmel bir servis anlayışı sunarak kalite derecemizi yükseltiyoruz ve her bakımdan tüm kullanıcıların deneyimlerini ve kriterlerini yükseltmelerini talep ediyoruz.

Soru ve Görüşleriniz Buradan Paylaşabilirsiniz

Yorum & Soru