fbpx

Dell Laptop Ekran Değişimi

Dell Laptop Ekran Değişimi Notebook LCD Panel Tamir Fiyatı

Dell Laptop Ekran Değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Dell Notebook LCD Panel Tamiri BilgisayarServisi.com destek elemanları tarafından sağlanmaktadır. Dell laptop ekran değişimi genellikle ekranın kırılmasıyla söz konusudur. İnsanlar laptopların ekranlarını kolay kolay bozamazlar ve genellikle Dell laptop ekranları ekran ve klavye arasında kalan bir kulaklık veya ekran ile menteşe arasında kalan herhangi bir metal parça sayesinde kırılır.

Dolayısıyla Dell Laptop ile işiniz bittiğinde ve laptopunuzu kapatmak İstediğiniz zaman kesinlikle ve kesinlikle arasında kalan şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer ki buna dikkat etmezseniz Dell Notebook ekran kapattığınız esnada Dell laptop ekranınızı kırabilirsiniz. Tabi sonra hemen Google’a girip Dell laptop ekranım kırıldı diyerek araştırma yaparak bizi bulursunuz. Tabii ki masrafa girebilir ve bu masrafa girmeniz bizim açımızdan da üzüntü vericidir. Neden durup dururken ekranımız kırılsın ki. Sadece biraz dikkat! Maalesef şu anda genel olarak Hiç Kimse buna dikkat etmiyor ve insanlar çok sinirlendiği zaman hemen önündeki şeyi kırabiliyor genellikle insanların önünde bulunan şey ise Dell laptoplar oluyor.

Dolayısıyla Dell notebook ekran kolay kolay bozularak değişen bir parça değildir Dell ürünleri ise sağlamlığı ile bilinir ve ekranların tamamı genellikle kırılarak değişen bir parçadır. BilgisayarServisi.com olarak Bizler o kadar çok ekran değiştirdik ki bunların yüzde 99’u kırılma sonucunda değişim olmuştur ve anlam verememek le birlikte üzüntüyle karşıladığımız bir durumdur.

İnsanlar neden ekranları kırar ki? Ekran kırmak Aslında çok maliyetli olan bir durumdur fakat Bizler yerinde teknik servis hizmeti ile sorunlarınızı bizzat sizin adresinize gidererek ekranı orada değiştiriyoruz.

 • Dell Laptop Ekran Değişimi
 • Notebook LCD Panel Tamir Fiyatı

Dell Laptop Ekran Değişimi Yaptığımız Bazı Modeller4 yorum

 • Mikail

  Öncelikle merhaba , ben dell laptobumun ekranının ( kapak dahilinde ) değişmesini ve menteşelerin değişmesini istiyorum . tüm bunlara bir fiyat biçseniz bende ona göre size bilgisayarımı getirsem nasıl olur acaba ?

  • Bilgisayar Tamircisi

   modeliniz nedir mikail bey ,dell modellerde ekran değişimi yapıyoruz ama modeline göre ekran çerçeve ve menteşe fiyatı değişiyor

 • Merhabalar benim dell inspirion 15 3558 modelli bilgisayarımın 1 buçuk aydır ekran görüntüsü yok, bilgisayar servisine verdik önce çipi değişecek dediler sonra ekran kartı dediler, ekran kartı değişimini de biz yapamıyoruz dediler ve pahalı oldugunu söylediler. Bilgisayarı açtığımızda dıt dıt diye ses geliyor ve görüntü yok . Böyle bir konuyla ilgiili yardımcı olabiliyor musunuz , çok mu pahalı masraf çıkıyor?

Bir cevap yazın