Apple MacBook Air ve MacBook Pro olarak ikiye ayrılan bu macbook serisi genellikle oyun ile alakası olmayan ve iş odaklı çalışan kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Bundan dolayı macbook pro ve air serilerinde mac os x snow leoard olmasından ve macos x lion olmasından dolayı kolay kolay virüslerin de saldırısına maruz kalmamakta Apple MacBook Servisinde sorun yaşatmamak tadır.

Apple MacBook Servisi Bundan dolayı kullanıcıların bazıları bu alanda bir eğilim göstererek bu seri cihazlara Apple Macbook kanalize olmuşlardır. Ama teknolojide kaçınılmaz bir son olarak arızalar ve sorunlar yine aynı şekilde MacBook Air ve MacBook Pro ürünlerine de uğradı ve bu cihazlar dada Apple Macbook Teknik Servisi talebi gibi bir talep ortaya çıktı.

Bu arada MacBook bilgisayarlar dan biraz bahsetmemiz gerekirse şu şekilde anlatabiliriz. Apple Macbook Teknik Servisin ‘deki compact flash yığın depolama ile birlikte, çok büyük bir batarya için mümkün mertebe geniş bir yer barındırır. Güç bakımından gayet verimli dördüncü nesil Intel Core mimarisiyle beraber çalışan bu batarya farklı etkileyici numaralara sahiptir. Apple Macbook Teknik Servisi olarak diyoruz ki 11″ ürün sadece tek batarya ile tamı tamına 9 saate kadar, 13″ model ise 12 saate kadar batara süresi sağlar. İşte Bu, sizlere tam gün boyunca İnternet de dolaşmanızı veya iTunes’dan video seyretmeniz için ihtiyacınız olan performansı size verir. Apple Macbook Teknik Servisi olarak yine tekrarlıyoruz ve diyoruz ki MacBook Air’i 3 saatten daha çok uyuma modunda beklettiğinizde, batarya süresini inanamayacaksınız ama 30 güne kadar tutan bekleme moduna girer. Power Nap özelliğini devreye sokarsanız işte o taktirde bilgisayarınız uykudayken bile yeni e-postaları ve takvim davetiyelerini alabilirsiniz.

Soru ve Görüşleriniz Buradan Paylaşabilirsiniz

Yorum & Soru