fbpx

Esenyurt Bilgisayar Servisi

(Son Güncelleme: 16 Aralık 2018)

Esenyurt Bilgisayar Servisi

İstanbulun tüm bölgelerine bilgisayar teknik servisi hizmeti veren bilgisayarservisi.com olarak Esenyurt ilçemizin mahallelerinede teknik servis hizmeti vermekteyiz. esenyurt bilgisayar servisi olarak sık gittiğimiz bölgelerden.

Sadece kurumsal firmalar değil bireysel kullanıcılarımızında tüm sorunlarında yanındayız.

Laptop ve Masaüstü bilgisayarınız arızalandığında dükkan dükkan kucağınızda gezdirmeyin. bizimle iletişime geçin ve tam teşekküllü teknik servis personelimiz yerinde arızanızı gidersin. hemde hiç yorulmadan biz adresinize geliyoruz. Bu sayede zamandan ve enerjiden kazanıp profesyonel bir bilgisayar serivisine bilgisayarınızı emanet ediyor ve gozünüz önünde tamir ettiriyorsunuz. Esenyurt Bilgisayar servisi olarak Esenyurt’un tüm semt ve mahallelerinde teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Esenyurt bölgesinde vermiş olduğumuz bilgisayar Servisi hizmetimiz sayesinde bilgisayarı / laptopu bozulmuş arızalanmış olan kullanıcılar bilgisayarlarını kısa süre içerisinde tamir ettiriyorlar.

internet problemleri, sistem ve network problemleri, laptop ekran değişimi, güvenlik kameraları yaptığımız işlerden bazıları. iletişime geçin sonra koltuğunuza yaslanın:)

Esenyurt Laptop Servisi

masaüstü bilgisayarlarınızın haricinde dizüstü / laptoplarınız içinde servis hizmeti vermekteyiz.
Siz çalışırken laptopunuza çay mı döküldü? Hiç problem değil. personelimiz en kısa sürede yanınıza gelerek sıvı teması olan laptobunuzu tamir ediyor. klavyesi arızalanmışsa değiştiriyor. Laptobunuzda ekran arızası varsa bu sorunuda gideriyor. ve bütün bunlar bizi aramanızdan çok kısa bir süre sonra Esenyurt Bilgisayar servisi güvencesiyle oluyor.

laptoplarda klavye, ekran değişimi, disk değişimi, ram değişimi gibi problemleri yanınızda, anında yapıyoruz. anakart arızası tarzında orda tamiri mümkün olmayan durumlarda personelimiz, laptobunuzu teslim aldığına dair size servis formu bırakıyor. tamir işlemi gerçekleşmeden önce fiyat bilgisi verip onaylamanız durumunda en geç 2 gün içerisinde laptobunuzu tekrar size teslim ediyor.

Laptobunuz tekrar mı arızalandı? korkmaya gerek yok. çünkü yaptığımız işlemler üç ay garantilidir.

Esenyurt bilgisayar Servisi olarak on beş yıldır, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gururluyuz.
Her türlü bilgisayar ve laptop arızasında, güvenlik kamerası ve network problemlerinde yanınızdayız.

Kısa sürede problemlerinizden kurtulmanız için yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

 

iletişim sayfası için  TıklayınızBir cevap yazın