fbpx

IT & Bilgisayar Danışmanlığı Hizmeti

IT & Bilgisayar Danışmanlığı Hizmeti

Danışmanlık yapacak firma kesinlikle sistem mühendisi ve bilişim sektöründe uzun vadede bilgi birikimi olması gerekmektedir Böylelikle Sizin tüm sorunlarınızı cevap verebilir ve IT danışmanlığını tam manasıyla almış olursunuz

 

BT danışmanlık endüstrisi Dört katmanlı bir sistem olarak görülebilir:

Büyük profesyonel iş gücüne sahip ve yüksek sermaye barındıran firmalar kategorisi. Teknik servis elemanları geçici olarak bir işyerinde çalışan ve orada istihdam edilen elemanları, genellikle işten ayrılan eleman olduğu zaman, kalıcı olmayan be önündeki işi başaramayan bir personel istihdam ediyorsanız işte bu zamanlarda bizim gibi bir it teknik servis firmasından teklif isteme olasılığınız artmaktadır.
Kendi kendine freelance danışmanlık yapanlar, özellikle kendi kendine çalışanlar veya personel tedariki yapan firmaların çalışanları bu şekilde çalışırlar.
Kaliteli bir Bilgi teknolojisi güvenlik danışmanları firması size ne kadar destek verdiğini gözlemlemeniz gerekmektedir.
Bir bilgisayar firmasının veya IT Danışmanların talep edilmesinin bizim nazarımızda farklı belli başlı sebepleri vardır:

Dışarından bakan bir kişi için doğal olan ve tavsiyeler ve öneriler üreten bir kişiden farklı şeyler duymak

Bir bilgisayar it danışmanının elinde olan birikime ulaşmak ve onu elde etmek için

Daimi çalışan full time iş başında olan personelin çalıştırılmasının gereksiz olduğu sadece bir defaya mahsus projelendirilmelerde oluşan kalıcı olmayan desteğe ihtiyacınız olduğunda

Bilgisayar teknik servis danışmanlığının sadece belli bir bölümünü dışarıdan yani our source destek alarak çözümlemek gibi durumlarda

Zamanın ve mekanın gerekli gördüğü tüm durumlarda karşımızdaki tablonun gerektirdiği her anda bu gibi çözümlere saldırabiliyoruz.

Öncelikle bir firma sahibi iseniz işyerinizi bir üst seviyeye çıkartmak ve kalkındırmak için belirli gereksinimleri listeledikten sonra olması gerekenler ve olmaması gerekenlerin listesi belirlendikten sonra it teknik danışmanlığının bu listenin başında olduğunu göreceksiniz.

Varolan Bilgisayar Danışmanlık Şirketinin size sunmuş olduğu rol varolan yapılandırmanın bir proje olarak ele alınması ve bu projenin başından sonuna kadar size ne kadar liderlik ettiği meselesinde yatmaktadır.

Belli bir işe Proje olarak bakma ve bunu kapsayan unsurlar ile planlama

 Bir cevap yazın