fbpx

Nişantaşı Bilgisayar Teknik Servisi Notebook Laptop Tamiri

Nişantaşında uzun zamandan bu yana teknik servis hizmeti vermiş bir firma olarak tüm sorunlarınızı yerinde ve adresinizde giderebileceğimizi garanti edebiliriz. Tekstil sektörünün merkezi olan nişantaşı bilgisayar tamiri ve tüm it alanında yalnız değil. Güvenilir bir bilgisayar firması ile çalışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Kolay Erişim, Hızlı Çözüm

  • Kısa sürede çözüm bularak zamanı en iyi şekilde kullanıyoruz.
  • Hızlı müdahale ile tam servis hizmeti sunuyoruz.
  • Hızla gelişen bilişim dünyasını yakından takip ediyoruz.
  • Size yeni çıkan teknikleri sunarak hızlı çözümler üretiyoruz.
  • Arızayı yerinde veya yerimizde kısa zamanda çözüyoruz.
  • Tüm notebook markalarına hizmet veriyoruz.

Nişantaşı Notebook Servisi

Uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimleri siz müşterilerimizle paylaşmak için laptop, notebook servis isteklerinizi bekliyoruz.

Uzman teknik servis ekibimiz, siz müşterilerimize en verimli ve uygun destek koşullarını sunmaktadır.

Nişantaşında Güvenilir Bilgisayar Tamiri

Nişantaşı bilgisayar firması her zaman bireyler öğrenmenizi gerektiriyor. Öğreniyoruz ve işte bu bizim it sektöründe ne kadar ileride olduğumuz göstermektedir. İnsanlara ve çevreye hizmet etmek, Nişantaşı’nda ki kullanıcıların yazılımsal ve donanımsal sorunlarını gidermek bizim için zevk veren bir mesele. Bilgisayarı sizden almış olsak geri getirmek zorunda kalacağız bu işlem çok uzun süreceğinden dolayı biz yerinde servis veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet verdiğimize inanıyoruz. Nişantaşı çevresindeki topluluk üzerinde o kadar doğrudan bir etkiye sahip olmamızın getirdiği ödüller şaşırtıcıdır. Öncelikli olarak öğrencilerin ve şirketlerin sorunlarına hızlıca cevap vermelisiniz. Sonra kullanıcılara hizmet verirken onları bilinçlendirmeli bilgisayar bilimleriyle tanışmalarını sağlamalısınız. Bu sadece Nişantaşı için değil tüm ilçeler için geçerlidir. Gelecekte sadece profesyonel bilgisayar servisleri ile birlikte çalışmak mümkün olacak ama şuan daha kaliteli firmalar yok. Bundan dolayı öğrencilere bir yazılım mühendisi olmanın ne anlama geldiğine dair fikirlerde vermeniz gerekir. Bu aslında teknik servis dışında tamir bakım yaparken öğrencilere ve şirketlere hemen hemen herkesin veremeyeceği bir güven olacaktır.

Mesela biz teknik servise gittiğimiz zaman önce bilgisayarı tamire başlıyoruz ama bir yandan da kullanıcıyı bilinçlendiriyoruz. Bu konuda o kadar anlatacağımız husus var ki gerek masaüstü hizmetler olsun gerekse laptop olsun insanları kandırmak çok kolaydır. Bir bilgisayarın ekranına görüntü gelmiyorsa sadece anakart arızalanmış diyerek işin içinden çıkabilirsiniz ama bu ne kadar etik olabilir. İşte bunu düşünen kimse yok. Bir it firması için önemli olan en iyi şekilde çalışan ve size en çok para kazandıran personelleri veya adamları tutması, elinde bulundurması değildir. Esas mesele güvenilir bilgisayar teknik servis personellerini elinde bulundurmasıdır. Genelde insanlar çok para kazanmak isterler ve bunu başkalarını kandırarak yaparlar. Biz toplum olarak hep bunun acısını çektik. Mesela % 30 maliyet çıkması gereken yerde bilgisayar teknik servisi o kadar şişiriyorlar ki masraf % 70 oluyor ve kullanıcı yeni bilgisayar alsa daha masrafsız olacağını görüyor. Nişantaşı’nda bu çok olan bir mesele.Bir cevap yazın