fbpx

Sarıyer Bilgisayar Servisi 0850 241 1360

Bilgisayar Servisi
Bilgisayar Servisi

Sarıyer Bilgisayar Teknik Servisi Kurumsal yönüyle tüm sektörlere hitap edebilen Üstün kaliteli meziyetli bilgisayar teknik servis hizmetini ayağınıza kadar getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz

Günümüzün ağa bağlı bilgi işlem ortamlarının en kritik ve zorlu yönlerinden biri, tüm ağ hizmetlerinin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktır. Bilgisayarlar işlerin yapılmasında devrim yaratırken, bir işletmeye sundukları riskler göz ardı edilmemelidir. Ağlar olması gerektiği gibi çalışmadığında veya daha da kötüsü hala durduğunda, değerli zaman kaybedilir – ofisler ve personel çalışamaz ve sonuç olarak tüm ofis ve ofis çalışanları sorun yaşar. Böyle olunca da işler aksar ve firma geriye doğru gitmeye başlar.

  Hemen İletişime Geçin 

 

İkitelli Bilgisayar Garantisi
Bilgisayar Tamiri

Eğer düzenli bakım yapılırsa ve işler zamanında tertip edilirse ağ ve tüm bilgisayar sorunlarının çoğu önlenebilir. Bununla birlikte, birçok şirketin bu tür sorunları ele almadan önce bir sorun oluşana kadar beklemesi bizim için acı bir deneyimidir. Müşterilerimize, iş açısından kritik önem taşıyan ağların, hazır kaynaklarla ve beklendiği gibi performans göstererek optimum performansta çalışmasını sağlamak için, eksiksiz bir proaktif Sistem Sağlık Kontrolü programları sunuyoruz. Bu bir nevi bilgisayar bakım anlaşmasıdır.

Bu destek hizmetleri genellikle yıllık bazda yenileme ve ücret ödemesine tabi olan, devam etmekte olan sistem bakım sözleşmesinin bir parçası olarak sunulur.

bilgisayar ssd takma işlemi
laptop ssd takma fiyatları

Sarıyer Bilgisayar Teknik Servisi olarak Amacımız sizlere bol bol reklamlar yapıp içi boş teknik servis hizmetleri sunmaktan ziyade kaliteli nitelikte profesyonel deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet verebilen teknik servis hizmeti ile karşımıza çıkmaktadır. Sarıyer Bilgisayar Teknik Servisi adı altında bu anlamda Bizler sizlere tüm kredileri tutularak Google arama motorunda birinci sıraya yükselmek ve kaliteli hizmeti ulaşmanızı sağlamak için gayret gösteriyoruz. Sarıyer Bilgisayar Teknik Servisi denildiği zaman amacımız para kazanmaktan ziyade sizleri kazanmak ve sizin kazanımını dan sonra kaliteli teknik servis hizmeti vererek para kazanmaktır.

Sarıyer Bölge Teknik Servisi

FS Bilişim Teknolojileri – Faik Sarıtaş

0850 241 1360 

0850 241 1360 

Örnektepe Mah. Mimarsinan Cd. No:76 D:2

Hizmet Verdiği Bölgeler

Ayazağa Mahallesi, Bahçeköy Kemer Mahallesi, Bahçeköy Merkez Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirciköy Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Kumköy (Kilyos) Mahallesi, Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Pınar Mahallesi, Poligon Mahallesi, Ptt Evleri Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Rumelifeneri Mahallesi, Rumelihisarı Mahallesi, Rumelikavağı Mahallesi, Sarıyer Merkez Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Uskumruköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Zekeriyaköy Mahallesi,

 Bir cevap yazın