Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi

Sultangazi’de Bilgisayar Tamir Servisi Arıyorsanız Bizi Arayabilirsiniz

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi 2017 yılında kurulmuş olup teknik servis, güvenlik, kişisel-kurumsal bilgisayar ve parçaları, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri, yazıcı ve toner ürünlerinin satış pazarlamasını ve teknik desteğini karşılamak üzere kurulmuş bir bilişim şirketidir.
Dente mini PC ve masaüstü bilgisayar, Eaton Kesintisiz Güç Kaynakları Türkiye’de yetkili bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Diğer yandan Hp, Lenovo, Asus, Microsoft, Intel ve 60’dan fazla uluslararası markanın yetkili bayisi olarak dağıtımını yapmaktadır.

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “Kaliteye Güven” başlığı altında yapılandırmaktadır. Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme – Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi, sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir. Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi, Bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumların hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak en uygun çözümleri sunmak ve ülkemizin bilgi çağını yakalamasına katkıda bulunmaktır.

Sultangazi ve çevresinde Müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış ile bağlayıp teknik destek ile sona ermediğinin bilincindeyiz. Bu nedenle Sultangazi ve civarındaki tüm mahallelerde satış ve destek ekibimizle sektördeki diğer firmalardan farklı bir şekilde çalışarak 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi, Teknik Servis, Güvenlik, Yazılım, Satış ve Pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosu ile müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir.

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla adapte olan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman ve birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir bilişim şirketi olmaktır.

– Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
– Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
– Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
– İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Sultangazi Bilgisayar Servisi Olarak Hedeflediğimiz Noktalar

• Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti,
• Güvenilirlilik ve Dürüstlülük,
• Çözüm Odaklılık,
• Takım Çalışması,
• Samimiyet ve Güleryüzlülük,
• Çalışanlara Değer Vermek,
• Ar-ge de süreklilik,
• Bilgi Paylaşımı,
• İş Ahlakı

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi Kalite Anlayışımız

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir
Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.
Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.
Participation – Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.
Strategic Approach – Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.
Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi yeni müşterilerimize ilk işimizdeki gibi aynı heyecanla Satış, Teknik Servis ve Güvenlik hizmetleri işini müşterilerimize başarılı ve profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi olarak Bizim yeni müşterilerimizde ki heyecanımızı sizlere anlatamayız. Çünkü müşteriler bize geldiğinde sorunsuz bir şekilde hizmet alacağını bildiği için geliyor ve başarılı işler ile referanslarımıza referans katıyoruz.

50.Yıl Bilgisayar Teknik Servisi, 75. Yıl Bilgisayar Teknik Servisi, Cebeci Bilgisayar Teknik Servisi, Cumhuriyet Bilgisayar Teknik Servisi, Esentepe Bilgisayar Teknik Servisi, Eski Habipler Bilgisayar Teknik Servisi, Gazi Bilgisayar Teknik Servisi, Habipler Bilgisayar Teknik Servisi, İsmetpaşa Bilgisayar Teknik Servisi, Malkoçoğlu Bilgisayar Teknik Servisi, Sultançiftliği Bilgisayar Teknik Servisi, Uğur Mumcu Bilgisayar Teknik Servisi, Yayla Bilgisayar Teknik Servisi, Yunus Emre Bilgisayar Teknik Servisi, Zübeyde Hanım Mahallesi