Uzaktan Yardım

Uzaktan Bilgisayar Yardımı / Desteği Nedir?

Uzaktan bilgisayar yardımı, BilgisayarServisi.com tarafından kurumsal müşterilerin yaşadıkları teknik ya da alt yapı sorunlarını çözmek amacıyla sunduğu bir hizmettir. Bilgisayar ve Laptop ürününüzün donanımsal bir sorunu olmadığı müddetçe ve fiziksel olarak müdahale gerektirmiyor ise o zaman neredeyse tüm yazılımsal sorunları bu hizmet sayesinde çözümleyebiliriz. Müşterilere daha hızlı hizmet sunmak ve yaşanan problemlere anında çözüm getirebilmek için uzaktan yardım sunan bilgisayarservisi.com, bu şekilde ağ problemleri, paylaşım sorunu, program yükleyememe gibi sorunları da çözebilmektedir.

Teknik Sorunlara Hızlı ve Güvenilir Çözüm

Uzaktan yardım hizmeti alabilmek için bir ağa bağlı olmak gerektiği gibi, bazı programların kurulumunun da yapılması gerekebilmektedir. Bu alanda müşteriler için yönlendirme yapan şirketimiz, yaşanan sorunları çözebilmek için uzman ekibi ile anında destek hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Müşterilerimiz İçin Özel Hizmetler

Bilgisayarlarda meydana gelen sorunlar ya da geliştirmeler için uzaktan bilgisayar yardımı sunan bilgisayarservisi.com, alt yapıdan kaynaklanan ağ problemleri ya da doğrudan müdahale gerektiren diğer problemler için doğrudan destek hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal müşteri problemleri için hızlı ve garantili hizmet sunan bilgisayarservisi.com, uzman personelleri ve tecrübesi ile şirketinize değer katıyor.

Uzak Bağlantı İle Bilgisayarıma Bağlanılması Güvenilirmi?

Evet genelde tüm kullanıcılarımızın aklına gelen soru “bilgisayarıma tanımadığım birinin bağlanması ne kadar güvenilir?” sorusudur. Bu güveni sağlamak için bizim sayfamıza ve Google maps yorumlarımıza hatta Facebook yorumlarımıza bakabilir, dilerseniz aklınıza takılan soruları bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.