fbpx

Windows mail den Outlook a geçiş

Windows Mail’den Outlook’a Geçiş

Merhaba Bu makalemizde Windows mailden Outlook’a geçiş yapan Microsoft Outlook kullanıcılarına yönelik bir yazı yazmayı planladık. Windows mailden Outlook’a Nasıl geçiş yapmak gerekir.

Bu konu hakkında size detaylı bir bilgi vermek istiyorum. Öncelikle sadece Microsoft Windows Vista işletim sistemi için söz konusu olan bir programdır ve bu program ne yazık ki Windows Vista öncesindeki yazılımlar Microsoft Windows Vista sonrasındaki Windows 7 ve Windows 8 gibi yazılımlarda mevcuttur.

Uzun Yıllar Boyunca Microsoft Windows Vista kullanıcısıysanız İşin kötü tarafı Windows gerçekten büyük bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Piyasada satılan bir sürü 3Part programlar var bununla birlikte zaman kaybından başka bir şey değildir. Dolayısıyla en hızlı ve en kolay bir şekilde yapmanız gereken işler Öncelikle Windows Vista çalışan bir bilgisayarda Windows mail önceki maillerinizi import edeceksiniz. Import işleminden sonra Microsoft Office Outlook programını siz de aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi bir uyarı verecek. Önceki mailleri ve hesapları almak istiyor musunuz? diye soracak sizler bunu “Evet” dediğiniz de Windows mail içerisindeki bütün mailleri outlook’a transfer etmiş olacaksınız.

Bu Transfer işleminden sonra artık Windows mailden kurtulmuş olacaksınız ve bu saatten sonra Windows mail kullanmayacaksınız.

Kesinlikle kurumsal şirketler için Bizler bilgisayarservisi.com olarak sadece ve sadece Microsoft Office Outlook ürünlerini tavsiye ediyoruz. Bunun dışında herhangi bir program veya email programı tavsiye etmiyoruz. Bu tip sorunlar genelde kullanıcıların başına gelmektedir ve herkes böyle problemlerle karşılaşmaktadır böyle sorunlarla karşılaşmamak için güvenilir bir bilgisayar teknik servis firmasından destek almanız ve O bilgisayar servisi‘nin talimatlarını göre hareket etmeniz gerekmektedir. Eğer güvenilir bir bilgisayar teknik servisi’nin veya notebook tamirciniz Eğer yoksa bu konu hakkında bizler bilgisayarservisi.com olarak size yardımcı olabiliriz. Evet tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Şirketinizin böyle bir açığı varsa kesinlikle Kurumsal bilgisayar teknik departmanı olarak bizi görebilirsiniz.Bir cevap yazın