Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi

Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi

Merhaba, Bugünkü makalemizde sizlere Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi ile alakalı genel bir bilgilendirme yapacağız.

Yenibosna’da bilgisayarınız bozulduğunda belki götürebileceğiniz birçok bilgisayar teknik servis firması bulabilirsiniz. Ancak Yenibosna’da yerinde teknik servis hizmeti veren çok fazla sayıda bilgisayarcı bulamayabilirsiniz.

Mesela hemen hemen bütün bilgisayarcılar kendi kapısına gelen müşterilere cevap vererek kullanıcıların bilgisayarlarını tamir edebilir. Fakat yerinde Bilgisayar teknik servisi demek Sizin adresinize gelerek bilgisayar tamiri yapılması anlamına gelir. Bu yüzden biz BilgisayarServisi.com olarak diyoruz ki yerinde teknik servis hizmetini Biz başlattık ve yaklaşık 7 senedir İstanbul’un tüm noktalarında yerinde bilgisayar tamiri ve yerinde teknik servis hizmeti yapmaktayız. Bu açıdan Yenibosna’da tüm bilgisayarlarınızı sizin adresinizde tamir ederek tüm sorunları yerinde çözebiliyoruz.

Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi
Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi

Mesela bilgisayarınıza format atılacaksa bunu sizin yerinizde, adresinizde yapabiliyoruz veya laptop’unuzun ekranı kırıldıysa yine aynı şekilde laptop camını sizin adresinize değiştirebiliyoruz veya sizin masaüstü bilgisayarınızın ekranına görüntü gelmediğini varsayalım bunu da aynı şekilde yenibosna’da yerinde bilgisayar tamiri ile Yenibosna’da teknik servis hizmeti vererek giderebiliyoruz veya şöyle söyleyelim Sizin bir dizüstü bilgisayarınız yani laptopunuz var ve laptop’unuzun açma kapama düğmesine bastığınızda elektrik geliyor ve görüntü gelmediğini düşünüyorum teknik servis personelimiz bu sorununu alakalı da öncelikle Sizin adresinize gelerek bilgisayara orada tamir etmeye çalışır Eğer ki bu mümkün olamayacak durumdaysa makineyi sizin adresinizden alır tamiratını yapıp size geri getirebiliriz yani kapıdan alıp kapıya bırakıyoruz.

Şunu söylemek istiyoruz ki neredeyse bütün bilgisayar tamirleri yerinde servis ile çözülebilir Yeter ki eviniz veya işyeriniz bunun için müsait olsun. BilgisayarServisi.com ‘un İstanbul’un tüm noktalarındaki bayi departmanları oluşturma gayreti tüm hızıyla devam etmektedir. Şu anda Yenibosnada Bilgisayarcı arayan müşterilerimiz için Bünyamin Bey ile birlikte çalışmakta olup ister bizim teknik servisi adresimize girebilir İsterseniz biz sizin adresinize gelerek sorunu bizzat yerinde çözebiliriz bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Belki bazı kullanıcılarımız “pazar günü açık mısınız” diye sorabilir Evet Bizler pazar günü tatil olmasına rağmen teknik servis hizmeti veriyoruz mesela şu sorulabilir “gece saat kaça kadar bilgisayar tamircisi çağırabiliriz” Yenibosna’da Bizler gece saat 12 ye kadar bilgisayar teknik servis hizmeti veriyoruz veya “Yenibosna’da bilgisayar teknik servisi ararken sizi buldum fakat size nasıl güveneceğim” diye sorabilir Google’a Meda bilgisayar yazdığınızda sağ tarafta çıkan Google yorumlarını okuyabilir bizim hakkımızda genel bir malumata sahip olabilirsiniz.

Yani kısacası Yenibosna’da bilgisayar tamircisi laptop teknik servisi veya yerinde bilgisayar tamircileri arıyorsanız Bunun için çok fazla arayış içerisine girmenize gerek yok. Bilgisayarınızı herhangi bir hurdacıya teslim etmeyiniz. Eğer ki sizin için Bilgisayarınız önemli ise Yenibosna’da kaliteli bir bilgisayarcı arıyorsanız, o zaman bizim gibi yıllardır bu işi yapan deneyimli profesyonel teknik ekibi olan Yenibosna bilgisayar servisi gibi yerinde teknik destek hizmeti sunan IT / BT desteği sağlayan kurumsal şirketlere veriniz. Şayet bilgisayarınız ve içindeki veriler önemli ise…Bir Cevap Yazın