fbpx

Verdiğimiz Hizmetlerin Bazıları

Bilgisayar Servisi

Kurumsal Bilgisayar teknik servis hizmetinin ne kadar kolay olduğunu bizimle yaşayabilirsiniz. Hiç yorulmadan ve emek sarfetmeden tüm sorunlarınızı bizim çözmemizi sağlayabilirsiniz. Yerinde teknik servis hizmetini ilk başlatan firmalardan olup yaklaşık 20 yıllık tecrübe ile kapınıza geliyoruz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Şirketinizin tüm IT sorunlarını ortadan kaldırmak ancak sorumluluğu kurumsal bir IT şirketine yüklemek ile olur. Bizler sizin tüm sistem sorunlarınızı ortadan kaldırmak için sadece talebinizi bekliyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması konusunda bize güvenebilirsiniz.

Kurumsal Mail Adresi

İşyeri açtığınızda ve yeni bir girişimde bulunduğunuz zaman ilk ihtiyaçlarınızdan biri şirket için mail adresi olacaktır. Bizler tüm konularda kusursuz destek verdiğimiz gibi Kurumsal Mail Adresi konusunda da size destek vermek için hazırız.

Web Tasarım

Şirketinizin henüz bir web sitesi yokmu? Bu büyük sorun demektir. En kısa zamanda bizim ile iletişime geçerek sitenizde olması gereken tüm özellikleri ve nelere ihtiyacınız olduğunu kurumsal web tasarımcılarımız size sunsun. Pişman olmayacaksınız.

Laptop Teknik Servisi

Asus, Dell, Lenovo, Toshiba ve ismini sayamayacağımız tüm marka ve model ürünlerin sorunlarını mümkün olduğunca adresinizde göderiyoruz. Sadece anakart tamiri ve çip değişimi gibi konularda anlaşmalı kuryemiz sayesinde kapıdan alıp kapıya teslimat hizmeti ile sorunları 2-3 gün içerisinde garantili çözümlüyoruz.

Bilgisayar Satışı

Yeni bir bilgisayaramı ihtiyacınız var? O halde hemen bizim ile iletişime geçerek istediğiniz sistem özelliklerini belirtin ve size uygun bilgisayarı ayağınıza getirelim. BilgisayarServisi.com un cazip fiyatlarından sizlerde faydalanın.

Şimdi İletişime Geçmek İçin Tıklayın !