Kurumsal Mail Adresi

Yeni şirket mi açtınız?

E-posta ihtiyacınız mı var?

Tüm e-posta sorunları için

Doğru adrestesiniz

İşyeri Mail Adresi
Firma Uzantılı Mail Adresi

%100 Mobil Uyumlu

Sunmuş olduğumuz kurumsal mail adresini mobil cihazınızdan kullanabilirsiniz.

7/24 Destek

Mail alamadığınız veya gönderim yapamadığınız zaman, 7/24 destek oluyoruz.

30 Dk İçinde Hazır

Hizmeti onayladıktan sonra en geç 30dk içinde firma mail adresinizi kullanabilirsiniz.

Hızlı Gönderim

Herhangi bir aksama ve gecikme olmadan tüm e-postalarınız güvenli bir şekilde teslim edilir.

Yeni İşletmeler İçin E-posta Hizmeti

Sektör farketmeksizin yeni açmış olduğunuz kurum ve kuruluş için kurumsal mail adresi hizmeti sağlıyoruz. İster info ile başlayan isterseniz muhasebe@ ile başlayan mail adresinizi sıfırdan kurup bilgisayarınıza ve mobil cihazlarınıza kurulum yapıyoruz. İster senkronize (IMAP) çalışma ile isterseniz download&upload (POP) yöntemi ile kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz altyapı ve donanım konusunda sizlere en iyi işyeri mail adresi hizmetini vermek için taleplerinizi beklemekteyiz.

Kurumsal Mail Adresi Nasıl Alınır?
Kurumsal Mail Adresi Nasıl Alınır?

Kurumsal Email Adresi Nedir?

Kurumsal e-posta adresi; herhangi bir ücretsiz mail hesabından değil de, sizin kendi şirketinizin ve kurumunuzun adı ile alınmış özel bir mail adresine denir. Profesyonel bir şirket e-posta adresi, herkesin ücretsiz olarak alabildiği Gmail, Hotmail veya Yahoo hesabı yerine şirket unvanınıza sahip olması gerekmektedir. Örneğin info@sirketiniz.com

Firmanıza Özel Mail Adresi Almanız İçin Olmazsa Olmaz 5 Neden!

Yeni başlayan firmaların çoğu, çokta profesyonel olmayan ve herhangi bir alan adı olmadan, genel, ücretsiz işletme e-posta hesaplarını kullanır. Örneğin: ornekmailadresi2020@gmail.com Günümüzde herkes bu genel olan mail adreslerini oluşturabildiğinden ve kolayca alınabildiğinden dolayı müşterilerin ve diğer işletmelerin yasal kurumsal mail adresleri gibi e-posta adreslerine güvenmesi zorlaşır.

 1. Özel bir kurumsal mail adresi daha profesyonel görünür.
 2. Genellikle kısa ve hatırlaması oldukça kolaydır.
 3. Profesyonel bir şirket mail adresi, müşterinin yasal bir işletme olarak sizi tanıtır ve güvenini kazanmanıza yardımcı olur.
 4. Kendi şirket mail adresiniz ile mail gönderdiğiniz zaman aynı zamanda markanızı tanıtmanıza olanak tanır.
 5. En iyi yanı, kendi özel iş e-posta adresinizi çok uygun fiyatlara alabilmenizdir, bu da alamamanız için bir mazeret olmadığı anlamına gelir.

Müşterilerinizin ve diğer rakip şirketlerin sizi ciddiye almasını istiyorsanız, hızlı bir şekilde kurumsal bir işletme e-posta adresi kullanmaya başlamanız gerekir.

Kurumsal Mail Adresi

Yeni açılan bir işyeriniz var her şey tamam ancak müşterileriniz ile iletişim kuracağınız bir e-posta adresi yok! Sorun büyük demektir. İletişim kuramaz ve müşterinize e-mail yolu ile taleplerinizi gönderemezseniz kimse ile iletişim kuramazsınız demektir. Buda sizin iş yapamayacağınız ve kapatmanız anlamına gelir. Sizlere buradan “info mail veya e-posta nasıl ve nereden alınır?” Sorusunu yanıtlayacağız. Sadece 30dk.’da şirket uzantılı kurumsal mail adresiniz nasıl olur, ondan bahsedeceğiz. Şayet işyerinize ait bir mail adresi olmazsa yani kurumsal eposta adresi almazsanız o zaman telefon ile işlerinizi yürütmek zorunda kalacak ve birçok şirket, firma, işyeri hatta kurumsal yapıya sahip tüm şirketler sizin talepleriniz karşılamayacaktır.

Neden Kurumsal Mail Adresi
Neden Kurumsal Mail

Neden Kurumsal E-Posta?

Kurumsal E-Mail Neden Bu Kadar Gerekli?

Kurumsal mail adresi, şirket eposta alma fiyatları, şirket maili açma, oluşturmak, şirket uzantılı mail adresi açmak istiyorsunuz veya kurumsal bir mail hesabınız olsa nasıl olur? Size özel güvenilir bir e-posta hesabımı almak istiyorsunuz?

Müşterilerinize mail atarken Hotmail ve Gmail adreslerinden ziyade kendi şirket uzantılı mail adresi yani firmanıza ait mail adresinizden mi mail atmak istiyorsunuz? Outlook şirket maili açma işlemi ile veya info şirket mailinizden mail atmak size daha pozitif sonuçlar mı doğurduğuna inanıyorsunuz?

Kurumsal Mail Adresi Almak Zor Mudur?

Evet, kesinlikle doğru düşünüyorsunuz. Neden mi? Portföyünüze teklif, sipariş,  fatura, ürün bilgisi veya sizin gönderdiğiniz e-posta uzantısı Hotmail, Gmail, Yahoo, Mail.ru, Yandex veya Outlook gibi adresler olursa ben doğrudan şunu düşünürüm “bir kurumsal mail açamamışlar ve firma maili açmak nasıl olur bilmiyorlar” diye düşünebilir. Günümüzde şirket uzantılı mail adresi açmak o kadar zor değil. Kurumsal mail adresi alacağınız zaman karşı tarafın elindeki referanslara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Çünkü birçok firma kurumsal mail adresi veya info ile başlayan şirket mail adresi açacağım diyerek on ödeme aldıktan sonra uzun zaman müşterileri mağdur etmektedir. Bu açıdan böyle bir mağduriyetin önüne geçebilmek ve bu mağduriyete sebep olmamak için karşı tarafın işe başlamadan önce ödemeyi almaması gerekir. Şirket uzantılı mail adresi açmak artık çocuk oyuncağı.

Şirket Mail Adresi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Şirket uzantılı mail açma veya info mail adresi nereden alınır veya kurumsal mail adresi nasıl alınır konu hakkında size yardımcı olalım. Outlook şirket maili açma için bir firma ismi bulmanız gerekmektedir. Özelikle sizin şirket uzantılı mail adresi açmak için kesinlikle bir BT/IT firmasından yani bilgisayar teknik servis işi yapan ve bu işi uzun yıllar sürdüren bir bilgisayar firmasına ihtiyacınız var demekti. Bunun dışında bilgisayar firmasının kaç senedir açık olduğunuzda araştırmanız gerekmektedir. Ben sizin yerinize olsam şirket uzantılı mail adresimin kesinlikle kendi panelimizin olmasını ve başka bir kişi üzerine web sayfası almak istemem ve bir firma ile anlaşsam bile kendi adına olmasını isterim.

İşyeri Mail Adresi Neden Kendi Adımıza Olmalı?

Bir örnek ile örneklendirmek gerekirse; Outlook şirket maili açma konusu bir abonelik işidir. Mesela siz bir GSM hattı satın almak istiyorsunuz ve başka bir kişi üzerinden satın aldığınız durumda o kişi kaybolması ile birlikte sizin elinizde bulunan ve tüm müşterilerinize verdiğiniz telefon numarası da ortadan kalkmış olmaktadır. Onun için kendi adınıza bir telefon numarası açmanız ve bizzat kendi adınıza olması olmazsa olmazdır. İşte aynen bu örnekteki gibi kesinlikle kendi adınıza almanız gerekmektedir. Siz başkasının adına olan bir telefon numarası kullanır mısınız? İşte buda onun gibi ciddi bir meseledir. Başkasının adına nasıl bir telefon kullanmazsanız başkasının adına olan ve sizin şirketiniz ile bağı olmayan bir mail adresi de kullanmazsınız.

Kurumsal Mail Adresi Alırken Kimi Tercih Etmeliyiz?

Genellikle bilgisayar teknik firmaları veya Gmail, Hotmail ve Yandex gibi mail adresleri kullanmak istemiyor musunuz o zaman yapmanız gereken tek hosting hizmeti almak işyeri için mail adresi alma. Ancak alacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kurumsal mail adresi alırken dikkat edilmesi gerekenler güvenilir bir firma olmasıdır.

Genellikle yeni açılan işyeri ve firma için herkes kendisi için özel bir mail adresim olsun ister. İnsanlar arama yaparken aşağıdaki arama terimleri ile kurumsal mail adresi almak ve işyeri için daha güvenilir olması açısından şirket mail adresi almak isterler. Günümüzde firma adı ile mail adresi alma ve işyeri mail adresi artık eskisi kadar zor değil. Bize göre şirket mailleri nasıl açılır? Konusunu çözemeyen bir girişimci kesinlikle ilerleme sağlayamaz.

 • Firma İsmi İle Mail Adresi Nasıl Alınır
 • Şirket maili oturum açma
 • Şirket uzantılı mail adresi açma
 • Info mail nerden açılır
 • Firma mail açma
 • Kurumsal mail adresi nasıl alınır
 • Kurumsal mail adresleri
 • Kurumsal mail adresi giriş
 • İşyeri mail adresi alma
 • Firma adı ile mail adresi alma
 • Firmaya özel mail adresi almak
 • Şirket uzantılı mail adresine nasıl girilir
 • Outlook şirket maili açma
 • Şirket mail Outlook kurulumu
 • Şirket mailleri nasıl açılır
 • İşyeri şirket maili açma
 • Ücretsiz şirket mail adresi alma
 • Ticari e mail almak

Kurumsal İşyeri Mail Adresi İle İlgili Genel Arama Kayıtları

Şirket maili oturum açma bilgisayardan ve mobil telefondan gerçekleştirilmektedir. Kurumsal mail adresi Google chrom üzerinde de kolayca kullanılabilir. Şirket uzantılı mail adresi açmak için belirli bir uzantıya tıklayarak kullanıcı adı ve şiremizi girerek ulaşabiliriz. Kurumsal mail adresi nasıl alınır diye soruyorsanız bunun farklı alternatiflerini yukarıda sıraladık. Firma maili açma konusunda uzman firmamız size bu konu hakkında gereken desteği sağlayacaktır.

Info mail nerden açılır, firma ismi ile mail adresi nasıl alınır, gibi tüm sorularınızda bir telefon kadar yakınız. Outlook üzerinden mail açmak ve info ile başlayan tüm mail ihtiyaçlarınızda outlook kurulumunu yapmaktayız. E posta giriş ve info adresine kayıt olmak için bizimle iletişime geçiniz.

 • Ucuz şirket mail adresi alma
 • Kurumsal mail adresi giriş
 • Info e-posta nasıl alınır
 • Şirket uzantılı mail adresi açma
 • Info mail nerden açılır
 • Info mail açma
 • Info mail nasıl girilir
 • Şirket maili oturum açma

Kurumsal Mail Adresi Alınmadığı Takdirde Olabilecek Sorunlar Nelerdir?

En çok karşılaşılan sorunlardan biri müşterileriniz size mail attığı zaman siparişleri ve talepleri ulaşmamaktadır. Buda sizin iş kaybınıza sebep olmaktadır. Mesela bazı firmalar telefon görüşmesinden ziyade yalnız mail yolunu kullanmaktadır. Tüm siparişleri ve taleplerini kurumsal e-postalar sayesinde gerçekleştirmekteler. Kurumsal mail adresi almadığınız takdirde aşağıdaki olasılıklar ile karşılaşmanız muhtemeldir.

Şirket Adı İle Mail Adresi Alma
Şirket Adı İle Mail Adresi Alma
 • Mailler size düşmeyebilir
 • Sizin gönderdiğiniz mail karşı tarafa düşmeyebilir
 • Outlook uzun süre gönder al yaparken takılı kalabilir
 • Mail hizmeti aldığınız şirketin yoğunluğuna maruz kalabilirsiniz
 • Kurumsal bir e-posta adresini nasıl alabilirim?
 • Hangi e-posta şirketleri kullanıyor?
 • Adım adım bir e-posta adresi nasıl oluştururum?
 • İşletme e-postam ne olmalı?

Firma Mail Adresinde Kampanya?

Şirket uzantılı mail adresi açmak için 2021 yılı yeni hosting paketlerimiz ile yeni kurumsal yüzünüzü göstermek istemez misiniz? Kurumsal mail adresinde kampanya. Yeni bir web siteniz olsun ve müşterilerinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz info mail adresleriniz olsun. Kartvizit bastıracaksanız ve şirket uzantılı mail adresi ile mail açıp Hotmail adresi vermek istemiyorsunuz. İşte tam zamanı bilgisayarservisi.com size çok ekonomik imkânlar sunmaktadır. Sadece aramanız yeterlidir. Sizleri adresinizde ziyaret ederek sadece 1 saat süre zarfında kurumsal mail adresinizi yerinizde açalım ve bu dertten sizi kurtaralım. Gerekirse sizin adresinize gelerek yerinde sorunları giderebiliriz. Tüm mail hesaplarınızı kurumsal bir şekilde yönetebiliriz. 50gb üzerindeki mail adreslerinde Microsoft Outlook genellikle sorun çıkartmaktadır. Biz bunun için Outlook yerine Gsuıt veya Office 365 ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Kurumsal Mail Adresi Fiyat Seçenekleri

Her işletmeye özel kurumsal mail adresi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kaç adet mail adresi almak isterseniz size yardımcı olabilriz.
Başlangıç

150₺

1 Yıl

1GB Mail Kotası

5 Adet Mail Hesabı

1 Saat İçinde Kurulum

SSL Sertifikası

Uzaktan Kurulum Hizmeti

08:00 – 18:00 Arası Destek

Orta Seviye

250₺

1 Yıl

10GB Mail Kotası

10 Adet Mail Hesabı

30 Dakika İçinde Kurulum

SSL Sertifikası

Uzaktan Kurulum Hizmeti

7/24 Destek

İleri Düzey

400₺

1 Yıl

20GB Mail Kotası

30 Adet Mail Hesabı

30 Dakika İçinde Kurulum

SSL Sertifikası

Uzaktan Kurulum Hizmeti

7/24 Destek