fbpx

Kurumsal Mail Adresi Nasıl Açılır? Sadece 70TL ye Şirket Mail Adresiniz Olsun

Yeni açılan bir işyeriniz var herşey tamam ancak müşterileriniz ile iletişim kuracağınız bir e-posta adresi yok! Sorun büyük demektir. İletişim kuramaz ve müşterinize e-mail yolu ile taleplerinizi gönderemezseniz kimse ile iletişim kuramazsınız demektir. Buda sizin iş yapamayacağınız ve kapatmanız anlamına gelir. Sizlere buradan “info mail veya e-posta nasıl ve nereden alınır?” sorusunu yanıtlayacağız. Sadece 30dk.’da şirket uzantılı kurumsal mail adresiniz nasıl olur, ondan bahsedeceğiz. Şayet işyerinize ait bir mail adresi olmazsa yani kurumsal eposta adresi almazsanız o zaman telefon ile işlerinizi yürütmek zorunda kalacak ve bir çok şirket, firma, işyeri hatta kurumsal yapıya sahip tüm şirketler sizin talepleriniz karşılamayacaktır.

Neden Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Mail Neden Bu Kadar Gerekli ?

Kurumsal mail adresi, Şirket eposta alma fiyatları, şirket maili açma, oluşturmak, şirket uzantılı mail adresi açmak istiyorsunuz veya Kurumsal bir mail hesabınız olsa nasıl olur? Size özel güvenilir bir E-Posta hesabımı almak istiyorsunuz? Müşterilerinize mail atarken hotmail ve gmail adreslerinden ziyade kendi Şirket Uzantılı Mail Adresi yani firmanıza ait mail adresinizden mi mail atmak istiyorsunuz? Outlook şirket maili açma işlemi ile veya info şirket mailinizden mail atmak size daha pozitif sonuçlar mı doğurduğuna inanıyorsunuz?

Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur?

Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur
Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur

Evet kesinlikle doğru düşünüyorsunuz. Neden mi? Portföyünüze teklif, sipariş,  fatura, ürün bilgisi veya sizin gönderdiğiniz E-Posta uzantısı hotmail, gmail, yahoo, mail ru, yandex veya outlook gibi adresler olursa ben doğrudan şunu düşünürüm “bir kurumsal mail açamamışlar ve firma maili açmak nasıl olur bilmiyorlar” diye düşünebilir. Günümüzde Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak o kadar zor değil. Kurumsal mail adresi alacağınız zaman karşı tarafın elindeki referanslara dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü birçok firma kurumsal mail adresi veya info ile başlayan şirket mail adresi açacağım diyerek on ödeme aldıktan sonra uzun zaman müşterileri mağdur etmektedir. Bu açıdan böyle bir mağduriyetin Önüne geçebilmek ve bu mağduriyete sebep olmamak için karşı tarafın işe başlamadan önce ödemeyi almaması gerekir. Şirket Uzantılı Mail adresi açmak artık çocuk oyuncağı.

Şirket Mail Adresi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Kurumsal Mail Adresi Alırken Dikkat
Kurumsal Mail Adresi Alırken Dikkat

Şirket uzantılı mail açma veya info mail adresi nereden alınır veya kurumsal mail adresi nasıl alınır konu hakkında size yardımcı olalım. Outlook şirket maili açma için bir firma ismi bulmanız gerekmektedir. Özelikle sizin Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak için kesinlikle bir IT firmasından yani bilgisayar teknik servis işi yapan ve bu işi uzun yıllar sürdüren bir bilgisayar firmasına ihtiyacınız var demekti. Bunun dışında bilgisayar firmasının kaç senedir açık olduğunuzda araştırmanız gerekmektedir. Ben sizin yerinize olsam Şirket Uzantılı Mail Adresimin kesinlikle kendi panelimizin olmasını ve başka bir kişi üzerine web sayfası almak istemem ve bir firma ile anlaşsam bile kendi adına olmasını isterim.

İşyeri Mail Adresi Neden Kendi Adımıza Olmalı?

İşyeri Email Adresinde Güvenlik
İşyeri Email Adresinde Güvenlik

Bir örnek ile örneklendirmek gerekirse; outlook şirket maili açma konusu bir abonelik işidir. mesela siz bir GSM hattı satın almak istiyorsunuz ve başka bir kişi üzerinden satın aldığınız durumda o kişi kaybolması ile birlikte sizin elinizde bulunan ve tüm müşterilerinize verdiğiniz telefon numarası da ortadan kalkmış olmaktadır. Onun için kendi adınıza bir telefon numarası açmanız ve bizzat kendi adınıza olması olmazsa olmazdır. İşte aynen bu örnekteki gibi kesinlikle kendi adınıza almanız gerekmektedir.

Firma Mail Adresinde Kampanya?

İşyeri Mail Adresi
İşyeri Mail Adresi

Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak için 2018 yılı yeni hosting paketlerimiz ile yeni kurumsal yüzünüzü göstermek istemez misiniz? Kurumsal mail adresinde kampanya. Yeni bir web siteniz olsun ve müşterilerinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz info mail adresleriniz olsun. Kartvizit bastıracaksanız ve Şirket Uzantılı Mail Adresi ile mail açıp hotmail adresi vermek istemiyorsunuz. İşte tam zamanı BilgisayarServisi.com size çok ekonomik imkanlar sunmaktadır. Sadece aramanız yeterlidir. Sizleri adresinizde ziyaret ederek sadece 1 saat süre zarfında kurumsal mail adresinizi yerinizde açalım ve bu dertten sizi kurtaralım.

Kurumsal Mail Adresi Alırken Kimi Tercih Etmeliyiz
Kurumsal Mail Adresi Alırken Kimi Tercih Etmeliyiz

Genellikle bilgisayar teknik firmaları veya gmail hotmail ve yandex gibi mail adresleri kullanmak istemiyormusunuz o zaman yapmanız gereken tek hosting hizmeti almak işyeri için mail adresi alma. Ancak alacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kurumsal Mail Adresi alırken dikkat edilmesi gerekenler güvenilir bir firma olmasıdır. Genellikle yeni açılılan işyeri ve firma için herkes kendisi için özel bir mail adresim olsun ister. İnsanlar arama yaparken aşağıdaki arama terimleri ile kurumsal mail adresi almak ve işyeri için daha güvenilir olması açısından şirket mail adresi almak isterler. Günümüzde firma adı ile mail adresi alma ve işyeri mail adresi artık eskisi kadar zor değil. Bize göre şirket mailleri nasıl açılır? konusunu çözemeyen bir girişimci kesinlikle ilerleme sağlayamaz.

 • firma ismi ile mail adresi nasıl alınır
 • şirket maili oturum açma
 • şirket uzantılı mail adresi açma
 • info mail nerden açılır
 • firma mail açma
 • kurumsal mail adresi nasıl alınır
 • kurumsal mail adresleri
 • kurumsal mail adresi giriş
 • işyeri mail adresi alma
 • firma adı ile mail adresi alma
 • Firmaya Özel Mail Adresi Almak
 • şirket uzantılı mail adresine nasıl girilir
 • outlook şirket maili açma
 • şirket mail outlook kurulumu
 • şirket mailleri nasıl açılır
 • İşyeri şirket maili açma
 • ücretsiz şirket mail adresi alma
 • Ticari e mail almak

Kurumsal işyeri mail adresi ile ilgili genel arama kayıtları

şirket maili oturum açma, kurumsal mail adresi, şirket uzantılı mail adresi açma, kurumsal mail adresi nasıl alınır, firma maili açma, info mail nerden açılır, firma ismi ile mail adresi nasıl alınır, outlook aç, info aç, outlook kaydol, e posta giriş, info kaydol, outlook giriş, e posta adresi aç, info hesabı aç, outlook kur, mail ac, e posta hesabı aç, info hesabı al, mail al, e posta alma, mail adresi aç, info kaydol ol, info adresi al, kurumsal e posta, kurumsal mail, info giriş yap, email kur, yeni e posta aç, e posta kurma, e posta nasıl açılır, outlook hesap aç, info com aç, e posta giriş info, e posta adresi nasıl alınır, e mail adresi al, info com giriş, email giriş yap, e posta adresim, yeni e posta al, mail hesabı aç, outlook oturum aç, outlook kayıt ol, e posta kurulumu, info com kaydol, info oturum aç gelen kutusu, e posta aç kaydol info, mail sunucu, e posta info, outlook aç kaydol, e posta hesabı oluştur, e mail ac, yeni mail aç, mail aç info, e posta oturum aç, yeni e posta, e posta adresi kur, e posta al info, e posta nasıl alınır, outlook kurulumu, e posta kaydol info, e posta kur info, yeni e posta oluştur, email adresi, e mail, e posta adresi oluşturma, e mail hesabı aç, hesap oluştur, hesap aç info, e mail adresi aç, info e posta, yeni mail adresi al, email aç giriş, microsoft kaydol, e posta adresi giriş, outlok aç, email aç kaydol, kaydol outlook, toplu mail gönderme, info yeni hesap, mail adresi açma, mail kaydol, e posta kayıt, e posta nasıl oluşturulur

 1. Ucuz şirket mail adresi alma
 2. Kurumsal mail adresi giriş
 3. info E-Posta nasıl alınır
 4. Şirket uzantılı mail adresi açma
 5. info mail nerden açılır
 6. info mail açma
 7. info mail nasıl girilir
 8. Şirket maili oturum açma

Kurumsal Mail Adresi Alınmadığı Taktirde Olabilecek Sorunlar Nelerdir?

En çok karşılaşılan sorunlardan biri müşterileriniz size mail attığı zaman siparişleri ve talepleri ulaşmamaktadır. Buda sizin iş kaybınıza sebep olmaktadır. Mesela bazı firmalat telefon görüşmesinden ziyade yalnız mail yolunu kullanmaktadır. Tüm siparişleri ve taleplerini kurumsal e-postalar sayesinde gerçekleştirmekteler. Kurumsal mail adresi almadğınız taktirde aşağıdaki olasılıklar ile karşılaşmanız muhtemeldir.

 1. Mailler size düşmeyebilir
 2. Sizin gönderdiğiniz mail karşı tarafa düşmeyebilir
 3. Outlook uzun süre gönder al yaparken takılı kalabilir
 4. Mail hizmeti aldığınız şirketin yoğunluğuna maruz kalabilirsinz


12 yorum

 • Ahmet dinan akgil

  Merhaba lar iyi calismalar
  Ben Ahmet
  Ticari mail adresi acmak istiyom
  Fakat
  Fakat bizI’m vardi fakat turkiyeden arkadas acmis dI
  Fakat gecen sene o arkadas da baska bir yere tasinmis ulasamadim
  Bende karar verdim baska bir
  Yeni adres acalim dedim
  Masrafi ne olabilir.
  Bildirirseniz memnun olurum
  Saygilarimlan

 • burcu

  info mail açmak istiyorum bu konu hakkında hiç bilgim yok yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  • Merhaba Burcu hanım
   info mail adresi hızlı bir şekilde yapılmaktadır
   herhangi bir eMail adresiniz veya yeni açılan şirketinizin web sayfası yoksa bununla alakalı yeni bir hosting hizmeti sağlayabiliriz
   Fiyatlarımız genellikle 149 TL den başlamaktadır.
   kaç adet mail adresi istediğiniz uzantısı .com mu olacak yoksa .com.tr mi olacak bunlarla alakalı detaylı bilgi almamız gerekmektedir
   isterseniz destek@bilgisayarservisi.com adresimize boş bir Email atın bizde oradan dönüş sağlayalım
   veya Telefon numaranız varsa numaranızı iletin biz size dönüş sağlayalım
   0212 445 8080

 • DERYA

  …….@firmaismi.com uzantılı mail adresini çalışanlara nasıl verebiliyoruz. Diyelimki ben kendi firmam için web sitesi oluşturdum ve firma ismi uzantılı mail adresi aldım. Çalışanlarımında aynı uzantı ile mail adreslerinin olması lazım. Bunu nasıl verebiliyorum. Benim bilgim olmadan bu uzantıyı alabilirlermi.
  Bilgi için soruyorum şimdiden çok teşekkür ederim

  • admin

   Merhaba
   Öncelikle …….@firmaismi.com uzantılı mail adresini çalışanlara vermeniz için @ işaretinden sonraki “uzantı veya alan adı” kısmını tescil ettirmeniz gerekmektedir.
   Diyelimki siz kendi firmanız için web sitesi oluşturdunuz ve firma ismi uzantılı mail adresi aldınız.
   Çalışanlarınızın da aynı uzantı ile mail adreslerinin olması lazım.
   Bunu ancak alan adını tescil ettiren kişi veya şirket verebilir.
   Yani yönetim hakkı kimde ise ancak o kişi yeni şirket mail adresi açabilir veya işyeri mail adresi üzerinde şifre değişikliği gibi işlemleri yapabilir.
   Sizin bilginiz olmadan bu uzantıyı alabilirler. O açıdan aceleci olmanız gerek.
   Ancak siz şirket mail adresi için uygun gördüğünüz alan adını aldıktan sonra tüm yönetim hakkı sizin elinizde olur.
   Dilerseniz bu satın alma ve yönetme işlemini bizler yürütebiliriz.
   Umarım cevap sizin için yeterli olmuştur.
   Biz teşekkür ederiz.

 • Rahşan

  Merhaba
  kurumsal mail adresi almak istiyoruz
  işyeri mail adresi ücretlendirmesi nasıl olur

  • admin

   merhaba rahşan hanım
   işyeri mail adresi alma işlemi ve kurumsal mail adresi fiyatları 150 tl dir
   yeni açılan işyeriniz varsa bunun için kurumsal mail adresi konusunda yardımcı olabiliriz.

 • Gunay nakliyat

  Merhabalar nakliye isi yapiyorum firmam icin firma uzantili mail acmak istiyorum ucret ne olur 0536 692 63 51

  • admin

   merhaba yardımcı olabiliriz. yeni açılan bir işletmeniz var işyeri mail adresi kurulumu yaptırmak istiyorsunuz. yıllık bedeli sadece 150 tl dir.
   Kurumsal mail adresi için sizin ile iletişime geçeceğiz.

 • Murat Dalgıç

  Kurumsal mail adresi için öncelikle bir firma ismi bulmanız gerekmektedir. Sonra tescil işlemi yapan şirketler ile görüşerek onlardan kayıt işlemi yaptırmalısınız. Sonra onlar zaten mail adreslerinizi açarlar ve size yol gösterirler.
  “Benim işim gücüm var kardeşim” diyor ve hiç uğraşmak istemiyorsanız o zaman bir bilgisayar firmasından da yardım alabilirsiniz. Ancak yardım alacağınız firmanın eski ve köklü bir yer olmasına dikkat edin.
  Bizim şirketin mail işlerini yapan adam vefat etmişti ve tüm mail adreslerimiz gitmişti. Sonra ne mi oldu? Şirket yeni alan adı almak zorunda kaldı. Çok zarar ettiler ancak şuan BilgisayarServisi.com dan kurumsal mail adresi hizmeti alıyoruz.

 • selim

  kurumsal mail almak istiyorum ancak 100 adet mail olması gerek ne yapmalıyız
  işyeri için en iyi mail sistemi nedir
  kurumsal eposta konusunda herkes birşeyler söylüyor ancak ben ne yapacağımı bilmiyorum
  yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın