fbpx

Kurumsal Mail Adresi Nasıl Açılır? Sadece 100TL ye Şirket Mail Adresiniz Olsun

Yeni açılan bir işyeriniz var herşey tamam ancak müşterileriniz ile iletişim kuracağınız bir e-posta adresi yok! Sorun büyük demektir. İletişim kuramaz ve müşterinize e-mail yolu ile taleplerinizi gönderemezseniz kimse ile iletişim kuramazsınız demektir. Buda sizin iş yapamayacağınız ve kapatmanız anlamına gelir. Sizlere buradan “info mail veya e-posta nasıl ve nereden alınır?” sorusunu yanıtlayacağız. Sadece 30dk.’da şirket uzantılı kurumsal mail adresiniz nasıl olur, ondan bahsedeceğiz. Şayet işyerinize ait bir mail adresi olmazsa yani kurumsal eposta adresi almazsanız o zaman telefon ile işlerinizi yürütmek zorunda kalacak ve bir çok şirket, firma, işyeri hatta kurumsal yapıya sahip tüm şirketler sizin talepleriniz karşılamayacaktır.

Neden Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Mail Neden Bu Kadar Gerekli ?

Kurumsal mail adresi, Şirket eposta alma fiyatları, şirket maili açma, oluşturmak, şirket uzantılı mail adresi açmak istiyorsunuz veya Kurumsal bir mail hesabınız olsa nasıl olur? Size özel güvenilir bir E-Posta hesabımı almak istiyorsunuz? Müşterilerinize mail atarken hotmail ve gmail adreslerinden ziyade kendi Şirket Uzantılı Mail Adresi yani firmanıza ait mail adresinizden mi mail atmak istiyorsunuz? Outlook şirket maili açma işlemi ile veya info şirket mailinizden mail atmak size daha pozitif sonuçlar mı doğurduğuna inanıyorsunuz?

Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur?

Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur
Kurumsal Mail Adresi Almak Zormudur

Evet kesinlikle doğru düşünüyorsunuz. Neden mi? Portföyünüze teklif, sipariş,  fatura, ürün bilgisi veya sizin gönderdiğiniz E-Posta uzantısı hotmail, gmail, yahoo, mail ru, yandex veya outlook gibi adresler olursa ben doğrudan şunu düşünürüm “bir kurumsal mail açamamışlar ve firma maili açmak nasıl olur bilmiyorlar” diye düşünebilir. Günümüzde Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak o kadar zor değil. Kurumsal mail adresi alacağınız zaman karşı tarafın elindeki referanslara dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü birçok firma kurumsal mail adresi veya info ile başlayan şirket mail adresi açacağım diyerek on ödeme aldıktan sonra uzun zaman müşterileri mağdur etmektedir. Bu açıdan böyle bir mağduriyetin Önüne geçebilmek ve bu mağduriyete sebep olmamak için karşı tarafın işe başlamadan önce ödemeyi almaması gerekir. Şirket Uzantılı Mail adresi açmak artık çocuk oyuncağı.

Şirket Mail Adresi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Kurumsal Mail Adresi Alırken Dikkat
Kurumsal Mail Adresi Alırken Dikkat

Şirket uzantılı mail açma veya info mail adresi nereden alınır veya kurumsal mail adresi nasıl alınır konu hakkında size yardımcı olalım. Outlook şirket maili açma için bir firma ismi bulmanız gerekmektedir. Özelikle sizin Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak için kesinlikle bir IT firmasından yani bilgisayar teknik servis işi yapan ve bu işi uzun yıllar sürdüren bir bilgisayar firmasına ihtiyacınız var demekti. Bunun dışında bilgisayar firmasının kaç senedir açık olduğunuzda araştırmanız gerekmektedir. Ben sizin yerinize olsam Şirket Uzantılı Mail Adresimin kesinlikle kendi panelimizin olmasını ve başka bir kişi üzerine web sayfası almak istemem ve bir firma ile anlaşsam bile kendi adına olmasını isterim.

İşyeri Mail Adresi Neden Kendi Adımıza Olmalı?

İşyeri Email Adresinde Güvenlik
İşyeri Email Adresinde Güvenlik

Bir örnek ile örneklendirmek gerekirse; outlook şirket maili açma konusu bir abonelik işidir. mesela siz bir GSM hattı satın almak istiyorsunuz ve başka bir kişi üzerinden satın aldığınız durumda o kişi kaybolması ile birlikte sizin elinizde bulunan ve tüm müşterilerinize verdiğiniz telefon numarası da ortadan kalkmış olmaktadır. Onun için kendi adınıza bir telefon numarası açmanız ve bizzat kendi adınıza olması olmazsa olmazdır. İşte aynen bu örnekteki gibi kesinlikle kendi adınıza almanız gerekmektedir.

Firma Mail Adresinde Kampanya?

İşyeri Mail Adresi
İşyeri Mail Adresi

Şirket Uzantılı Mail Adresi Açmak için 2018 yılı yeni hosting paketlerimiz ile yeni kurumsal yüzünüzü göstermek istemez misiniz? Kurumsal mail adresinde kampanya. Yeni bir web siteniz olsun ve müşterilerinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz info mail adresleriniz olsun. Kartvizit bastıracaksanız ve Şirket Uzantılı Mail Adresi ile mail açıp hotmail adresi vermek istemiyorsunuz. İşte tam zamanı BilgisayarServisi.com size çok ekonomik imkanlar sunmaktadır. Sadece aramanız yeterlidir. Sizleri adresinizde ziyaret ederek sadece 1 saat süre zarfında kurumsal mail adresinizi yerinizde açalım ve bu dertten sizi kurtaralım.

Kurumsal Mail Adresi Alırken Kimi Tercih Etmeliyiz
Kurumsal Mail Adresi Alırken Kimi Tercih Etmeliyiz

Genellikle bilgisayar teknik firmaları veya gmail hotmail ve yandex gibi mail adresleri kullanmak istemiyormusunuz o zaman yapmanız gereken tek hosting hizmeti almak işyeri için mail adresi alma. Ancak alacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kurumsal Mail Adresi alırken dikkat edilmesi gerekenler güvenilir bir firma olmasıdır. Genellikle yeni açılılan işyeri ve firma için herkes kendisi için özel bir mail adresim olsun ister. İnsanlar arama yaparken aşağıdaki arama terimleri ile kurumsal mail adresi almak ve işyeri için daha güvenilir olması açısından şirket mail adresi almak isterler. Günümüzde firma adı ile mail adresi alma ve işyeri mail adresi artık eskisi kadar zor değil. Bize göre şirket mailleri nasıl açılır? konusunu çözemeyen bir girişimci kesinlikle ilerleme sağlayamaz.

 • firma ismi ile mail adresi nasıl alınır
 • şirket maili oturum açma
 • şirket uzantılı mail adresi açma
 • info mail nerden açılır
 • firma mail açma
 • kurumsal mail adresi nasıl alınır
 • kurumsal mail adresleri
 • kurumsal mail adresi giriş
 • işyeri mail adresi alma
 • firma adı ile mail adresi alma
 • Firmaya Özel Mail Adresi Almak
 • şirket uzantılı mail adresine nasıl girilir
 • outlook şirket maili açma
 • şirket mail outlook kurulumu
 • şirket mailleri nasıl açılır
 • İşyeri şirket maili açma
 • ücretsiz şirket mail adresi alma
 • Ticari e mail almak

Kurumsal işyeri mail adresi ile ilgili genel arama kayıtları

şirket maili oturum açma, kurumsal mail adresi, şirket uzantılı mail adresi açma, kurumsal mail adresi nasıl alınır, firma maili açma, info mail nerden açılır, firma ismi ile mail adresi nasıl alınır, outlook aç, info aç, outlook kaydol, e posta giriş, info kaydol, outlook giriş, e posta adresi aç, info hesabı aç, outlook kur, mail ac, e posta hesabı aç, info hesabı al, mail al, e posta alma, mail adresi aç, info kaydol ol, info adresi al, kurumsal e posta, kurumsal mail, info giriş yap, email kur, yeni e posta aç, e posta kurma, e posta nasıl açılır, outlook hesap aç, info com aç, e posta giriş info, e posta adresi nasıl alınır, e mail adresi al, info com giriş, email giriş yap, e posta adresim, yeni e posta al, mail hesabı aç, outlook oturum aç, outlook kayıt ol, e posta kurulumu, info com kaydol, info oturum aç gelen kutusu, e posta aç kaydol info, mail sunucu, e posta info, outlook aç kaydol, e posta hesabı oluştur, e mail ac, yeni mail aç, mail aç info, e posta oturum aç, yeni e posta, e posta adresi kur, e posta al info, e posta nasıl alınır, outlook kurulumu, e posta kaydol info, e posta kur info, yeni e posta oluştur, email adresi, e mail, e posta adresi oluşturma, e mail hesabı aç, hesap oluştur, hesap aç info, e mail adresi aç, info e posta, yeni mail adresi al, email aç giriş, microsoft kaydol, e posta adresi giriş, outlok aç, email aç kaydol, kaydol outlook, toplu mail gönderme, info yeni hesap, mail adresi açma, mail kaydol, e posta kayıt, e posta nasıl oluşturulur

 1. Ucuz şirket mail adresi alma
 2. Kurumsal mail adresi giriş
 3. info E-Posta nasıl alınır
 4. Şirket uzantılı mail adresi açma
 5. info mail nerden açılır
 6. info mail açma
 7. info mail nasıl girilir
 8. Şirket maili oturum açma

Kurumsal Mail Adresi Alınmadığı Taktirde Olabilecek Sorunlar Nelerdir?

En çok karşılaşılan sorunlardan biri müşterileriniz size mail attığı zaman siparişleri ve talepleri ulaşmamaktadır. Buda sizin iş kaybınıza sebep olmaktadır. Mesela bazı firmalat telefon görüşmesinden ziyade yalnız mail yolunu kullanmaktadır. Tüm siparişleri ve taleplerini kurumsal e-postalar sayesinde gerçekleştirmekteler. Kurumsal mail adresi almadğınız taktirde aşağıdaki olasılıklar ile karşılaşmanız muhtemeldir.

 1. Mailler size düşmeyebilir
 2. Sizin gönderdiğiniz mail karşı tarafa düşmeyebilir
 3. Outlook uzun süre gönder al yaparken takılı kalabilir
 4. Mail hizmeti aldığınız şirketin yoğunluğuna maruz kalabilirsinz