fbpx

Apple MacBook Bilgisayar Servisi

Apple MacBook Teknik Servisi ve Tamiri kaç Para?

Apple MacBook Teknik Servisi Macbook Air ve Pro Tamir Bakım Onarım Macbook Air, Macbook Pro, Imac Bilgisayar Notebook Teknik Servis Hizmeti İle Yedek Parçaları Bulabilirsiniz. Apple Macbook Ve Imac Teknik Destek İstanbul’da Yerinde Kurumsal Apple Servis Hizmeti Vermekte. Apple Macbook Air, MacbookPro Tamiri Onarım Format Bakım Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız. Apple ürünleri IMAC olarak masaüstü, Macbook olarak dizüstü, Ipad olarak tablet ve Iphone olarak cep telefonu serileri ile piyasada en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Apple MacBook Servisi olarak tespitlerimizden biri bu şekilde 4’e ayrılan bu ürünler serisi genellikle oyun ile alakası olmayan ve iş odaklı çalışan kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Bundan dolayı macbook pro ve air serilerinde macOS High Sierra olmasından dolayı kolay kolay virüslerin de saldırısına maruz kalmamakta Apple MacBook Servisinde sorun yaşatmamak tadır. Bu açıdan apple ücretleri ürünlere göre ve yapılacak işlere göre farklı fiyatlar arz etmektedir. Ortalama 80 -200 Tl arasındaki fiyat politikası hakkında detaylı bilgiyi Arıza Kayıt Formundan Öğrenebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılmalıdır?

Apple MacBook Teknik Servisi sizlere detaylı bir destek sunmalı ve sizi bilgilendirmelidir. Eğer bir apple cihazınız varsa ve yazılım güncelleme sorunu yaşıyorsanız Mac yazılım son versiyon olduğunu kontrol etmek için ürününüzün App Store uygulamasını açmanız gerekmekte ve App Store araç çubuğunda Güncellemeler’i bölümüne gelerek ardından sıradaki bütün updateleri download ederek Güncelle düğmelerini kullanın. Eğer bu işlemde sorun yaşarsanız Apple MacBook Teknik Servisi olarak biz gelerek sorunu giderebiliriz. En Son 1 ay içinde kullanılan yazılımlar bu listenin alt kısmında görünür. Sık sık güncellemeleri kontrol etmenizi ve cihazınızı en üst sürüme güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Neden apple cihazları güncellemeli siniz? Nedeni çok basit. Virüs ve casus yazılımlara karşı kendinizi güvende tutmak Apple MacBook Teknik Servisi ihtiyacı duymamak için bunu yapmalısınız. 

Apple MacBook Teknik Servisi Bundan dolayı kullanıcıların bazıları bu alanda bir eğilim göstererek bu seri cihazlara Apple Macbook kanalize olmuşlardır. Ama teknolojide kaçınılmaz bir son olarak arızalar ve sorunlar yine aynı şekilde MacBook Air ve MacBook Pro ürünlerine de uğradı ve bu cihazlar dada Apple Macbook Teknik Servisi talebi gibi bir talep ortaya çıktı.

Macbook Ürünleri Nasıldır?

Bu arada MacBook bilgisayarlar dan biraz bahsetmemiz gerekirse şu şekilde anlatabiliriz. Apple Macbook Teknik Servisin ‘deki compact flash yığın depolama ile birlikte, çok büyük bir batarya için mümkün mertebe geniş bir yer barındırır. Güç bakımından gayet verimli dördüncü nesil Intel Core mimarisiyle beraber çalışan bu batarya farklı etkileyici numaralara sahiptir. Apple Macbook Teknik Servisi olarak diyoruz ki 11″ ürün sadece tek batarya ile tamı tamına 9 saate kadar, 13″ model ise 12 saate kadar batara süresi sağlar. İşte Bu, sizlere tam gün boyunca İnternet de dolaşmanızı veya iTunes’dan video seyretmeniz için ihtiyacınız olan performansı size verir. Apple Macbook Teknik Servisi olarak yine tekrarlıyoruz ve diyoruz ki MacBook Air’i 3 saatten daha çok uyuma modunda beklettiğinizde, batarya süresini inanamayacaksınız ama 30 güne kadar tutan bekleme moduna girer. Power Nap özelliğini devreye sokarsanız işte o taktirde bilgisayarınız uykudayken bile yeni e-postaları ve takvim davetiyelerini alabilirsiniz.

 Apple Imac, Macbook, Macbook Pro, Macbook air yarılım sürümleri nelerdir?

Bu güne kadar kendisini hızla geliştiren Apple şu ana kadar 14 farklı versiyon çıkarttı ve kullanıcılarını hiç bir zaman üzmedi. Bu kapsamda Apple ürünleri hızlı bir şekilde yeni versiyon yazılımlar ile tanışarak sistem güncelellemelerinde yani yeni üst sürüme geçerken de Apple cihazlarına format atmadan rahatlıkla kullandılar. Oysaki Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar sistem değişimden neredeyse tamamı sistemi bir üst sürüme yükseltmek için format atmak zorunda kalarak Apple ürünlerinin gerisinde takip ettiler. Mac‘inizle birlikte gelen Mac işletim sistemini veya uyumlu daha yeni bir sürümü kullanma

macOS Sierra, OS X El Capitan, OS X Yosemite, OS X Mavericks, OS X Mountain Lion, Lion 10.7, Snow Leopard 10.6, Leopard 10.5, Tiger 10.4, Panther 10.3, Jaguar 10.2, Puma 10.1, Cheetah 10.0

Apple Ürünlerine Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Beşiktaş Apple Teknik Servisi