fbpx

Fatih Bilgisayar Servisi

Fatih Bilgisayar Teknik Servisi

Fatih Bilgisayar Servisi
Fatih Bilgisayar Servisi

Fatih Bilgisayar Teknik Servisi Notebook Tamiri Fatih Pc Bakım onarım İstanbul Fatih Laptop Yedek Parça Yerinde Bilgisayar Servisi Kurumsal Bakım Anlaşması LCD Panel Tamiri Aksaray Fatih Yakınlarında Bilgisayar Tamircisi Fatih Bilgisayarcı Kaliteli Güvenili Acil Hızlı Ucuz 7/24 Bilgisayarcı Fatih IT Bilgi İşlem Uzmanı olarak tüm kullanıcılar hizmet vermektedir. Onarım hizmetlerimiz genellikle tüm pc ve bağlantılı ürünleri kapsamaktadır. Tüm müşterilerimize en iyi bilgisayar tamir hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Tüm masaüstü ve notebook ürünlerinizi en rekabetçi fiyatlarla tamir ediyoruz! Fatih Bilgisayar Servisi 2002’deki açılıştan bu yana tüm İstanbul ve çevresinde sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Arkamızda birçok güler yüz bıraktık. 17 yıldır, müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için her zaman çaba harcadık. Aynı düşünceyi çalışanlarımıza da aktarıyoruz. Bizim bu verimimiz Fatih bünyesinde bir çok şirkete destek vermemiz ve halaa burada olmamamızın bir getirisidir.

Tüm windows ürünlerinde ve dizüstü bilgisayarlarda tam servis onarımı.

Donanım arıza tespiti
Donanım arızalarının onarımı
Donanım yetersizliği durumunda yükseltme (Upgrade)
Virüs Temizleme
İşletim Sistemi Yeniden Yükle
Ekran değiştirme

Bilgisayar Bakım Sözleşmesi

Bilgisayar Bakım AnlaşmasıGüvenilir bilgisayarcı Fatih açısından çok önemlidir. Bundan doları kalite Anlayışını hiç bozmadan 2000 li yıllardan bu zamana kadar hizmet veren Fatih Bilgisayar Servisi bu misyonu taşımaya çalışan bir kuruluştur. Fatih Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması için de bizi arayabilirsiniz. Bilgisayar sayınız 5 ve 10 üzerinde ise size bilgisayar bakım anlaşması yapmanızı tavsiye ederiz. Öncelikle bizden bir teklif istersiniz. Sonrasında biz sizin şirketinize bir profesyonel göndeririz ve fizibilite çalışması yaparız. Tüm bilgisayarlar için ayrı ayrı para ödemektense sisteminiz içn topluca bir anlaşma yaparak bu sorunda tamamiyle kurtulabilirsiniz. Mesela bilgisayar başına size bir fiyat çıkartırız teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde anlaşma yapmak için uzman ekibimiz ile sözleşmeyi imzalamış olursunuz.

Neler YapıyoruzFatih ve Çevresinde Neler Yapıyoruz?

 • Laptop Lcd Ekran Değişimi: Fatihda laptop bilgisayarınıza ekran gerektiğinde bizi arayabilirsiniz
 • Akınsoft Muhasebe Programı ile ilgili satış ve destek talebiniz olursa bizi arayabilirsiniz
 • ETA muhasebe programı ile ilgili bir yardım gerektiğinde bizden yardım alabilirsiniz
 • Kurumsal mail adresi almak isterseniz yine biz yardım edebiliriz
 • Laptop Anakart tamiri uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Laptop Tamiri Garantisi Varmıdır?

Fatih Bilgisayar Servisi aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz içinde bugüne kadar mağdur olmuş tüm kuruluşları bu dertten yani verimli bir bilgisayar servisi alamama derdinden kurtaran güvenilir bir firmadır. Notebook anakart arızalarınızda 3 ay garanti vermekteyiz. Fabrika standartlarında yaptığımız işlemler tamamiyle sorunsuz çalışmaktadır. Sizi yarı yolda bırakmasına asla müsade etmeyeceğimiz hizmetlerimiz %100 garantilidir. Örnek olarak laptop tamir hizmetimiz 3 ay garantilidir. Bu garanti kapsamında ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini herzaman göz önünde bulundurduğumuz anlayışımızda sizleri bilgisayar servisi ve notebook tamiri konusunda kesinlikle mağdur etmeyeceğiz.

Fatihte Hangi Sektörlere Hizmet Veriyoruz?

Fatih Bilgisayar Teknik Servisi İstanbul Fatih’de tüm esnaflarımıza kaliteli bir Bilgisayar Tamiri ve laptop teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Fatih’de hem ayakkabı hem tekstil ve muhasebe firmalarına, eczaneler kurumsal firmalar mağaza ve marketler ile tüm ev ve ofislere bilgisayar teknik servis hizmeti verirken aynı zamanda evlere bilgisayar servisi arayan müşterilerimize de güvenilir ve kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Sizin problemleriniz ister yazılımsal olsun ister donanımsal olsun tüm sorunlarınız’da arayabileceğiniz güvenilir sağlam ve 7/24 telefonlarınıza cevap verebilecek Fatih’da bilgisayarcı nız veya Fatih’da bilgisayar servisi niz olsun istiyorsanız bu anlamda bir bilgisayar servisi için bizde fazlasını bulabilirsiniz.

Fatih Bilgisayar Servisi Notebook Tamiri Laptop Onarımı Pc Teknik Servisi

Fatih Bilgisayar Servisi İstanbul Fatih ilçesinde tüm esnaflarımıza ev ve iş yeri kullanıcılarına kaliteli bir Bilgisayar Tamiri ve Fatih laptop teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Fatih’de tüm iş yeri, ev, mağaza ve eczanelere olmak üzere yerinde destek sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Fatih bilgisayarcısı olarak bizler hem ayakkabı hem tekstil ve muhasebe firmalarına bilgisayar teknik servis hizmeti verirken aynı zamanda evlere bilgisayar servisi arayan müşterilerimize de güvenilir ve kaliteli servis hizmeti vermektedir. Güvenilir bilgisayarcı Fatih açısından çok önemlidir. Bundan doları kalite Anlayışını hiç bozmadan 2000 li yıllardan bu zamana kadar hizmet veren Fatih Bilgisayar Servisi bu misyonu taşımaya çalışan bir kuruluştur.

 • Fatih Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması için de bizi arayabilirsiniz. Bilgisayar sayınız 5 ve 10 üzerinde ise size bilgisayar bakım anlaşması yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Fatih Laptop Lcd Ekran Değişimi: Fatihda laptop bilgisayarınıza ekran gerektiğinde bizi arayabilirsiniz
 • Fatih Akınsoft Muhasebe Programı ile ilgili satış ve destek talebiniz olursa bizi arayabilirsiniz
 • Fatih bölgesinde ETA muhasebe programı ile ilgili bir yardım gerektiğinde bizden yardım alabilirsiniz
 • Fatih Kurumsal mail adresi almak isterseniz yine biz yardım edebiliriz
 • Fatih Bilgisayar Bakım Anlaşması için de bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz randevu alabilir ve sizlere satış temsilcimiz gelerek en uygun fiyatı en verimli paketi seçmenize yardımcı olabiliriz.
 • Fatih Web Tasarım Firması arıyorsanız sizin için en güzel tasarımları bizim elimizde

Microsoft Windows ÇözümleriFatih Bilgisayar Servisi aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz içinde bugüne kadar mağdur olmuş tüm kuruluşları bu dertten yani verimli bir bilgisayar servisi alamama derdinden kurtaran güvenilir bir firmadır. Notebook anakart arızalarınızda 3 ay garanti vermekteyiz.

Sizin problemleriniz ister yazılımsal olsun ister donanımsal olsun tüm sorunlarınız’da arayabileceğiniz güvenilir sağlam ve 7/24 telefonlarınıza cevap verebilecek Fatih’da bilgisayarcı nız veya Fatih’da bilgisayar servisi niz olsun istiyorsanız bu anlamda bir bilgisayar servisi için bizde fazlasını bulabilirsiniz.

Fatih Laptop Ekran Değişimi

Laptop Lcd Ekran Tamiri
Laptop Lcd Ekran Tamiri

Örnek olarak laptop ekranınız kırıldı. Hiç dert etmeyiniz biz hemen oraya gelerek sorunu giderebiliriz. Aynı zamanda ekranı arızalanan ekranları da tamir ediyoruz. Eğer sizde bizim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz iletişime geç butonuna ulaşabilirsiniz. Notebook ekran değişimi ortalama 15 dakika sürüyor ve siz yerinizden hiç uzaklaşmıyorsunuz. Sadece bizi arayarak bizden servis hizmeti istiyorsunuz.