Bahçelievler Bilgisayar Servisi

Bahçelievler Bilgisayar Teknik Servisi

Evde ve işyerinizde sistem sorunları ile karşılaştığınız zaman ilk yaptığınız işlem bilgisayarınızı aç/kapa yapmak olur. Genelde biz hep bu yolu deneriz. Nedense arabamız bozulsa hemen kontağı kapatıp açmak isteriz. Bu çözüm bazen işe yararken bazen de işe yaramaz. Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra çalışmaz ise o zaman çok fazla uğraşmadan sorunların büyümesine müsaade etmeyin. İşi ehline bırakın. Bahçelievler bilgisayar servisi sizin adresinizde sorunun ne olduğunu tespit ederek sorunların üstesinden gelir.

Bahçelievler Bilgisayar Teknik Servisi
Bahçelievler Bilgisayar Teknik Servisi

Güvenilir Bilgisayar Servisi mi Arıyorsunuz?

İstanbul yaşam açısından çokta güvenilir olmayan ve insanın kendisini güvende hissedemediği bir bölge haline geldi. Bu bizim ticaretimize ve Bahçelievler’de aldığımız teknik servis hizmetleri dâhil olmak üzere tüm yaşamın güvensiz bir hal aldığı anlamına gelmektedir. Mesela otomobilimiz arıza yaptığı zaman tamir ettirmek istediğinizde bir yakınımıza danışmamız ve güvenilir bir hizmet almamız esasen normal olmayan bir husustur.

Nedeni ise hizmet aldığımız yerlerin kalite derecesini beğenmemekten kaynaklanmaktadır. Bilgisayar teknik servis sektöründe de aynı şekilde güvensiz bir ortam oluştur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Bahçelievler civarında yerinde bilgisayar servisi hizmetini başlattık ve sizleri güvenilir IT desteği hizmeti ile tanıştırdık.

Laptop Bilgisayarınız mı Bozuldu?

Bahçelievler bilgisayar tamiri olarak genelde pc bakım hizmeti verdiğimiz gibi yerinde laptop servisi hizmeti vererek Bahçelievler ve çevresinde pc tamircisi arayan kullanıcılara ıt hizmeti vermekteyiz. Şirketinizin sistem destek uzmanına ihtiyacı olduğu sırada, Microsoft Outlook sorunları ile başa çıkamıyorsanız, Muhasebe programı gibi bazı programların devrede olmadığı zaman, kablosuz wi-fi cihazınız ile alakalı sorunların üstesinden gelemiyorsanız veya firmanızın IT destek uzmanı bir konu hakkında yetersiz kalıyorsa kısacası sorun ne olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Laptop Teknik Servisi
Bahçelievler Laptop Teknik Servisi

Bahçelievler, bilgisayarcı konusunda zengin bir ilçedir. Bahçelievler’de genelde bilgisayar firmaları sadece format atma işlemleri ve teknik servis hizmeti ile yetinmektedirler. Genellikle gezici teknik servis ekibimiz sorunların kaynağını bularak sizleri iş yükünden kurtarma konusunda ehil personellerdir. Bahçelievler ve Bakırköy başta olmak üzere sizin tüm sorunlarınızın kökünü kurutacak bilgi birikimini bünyemizde barındırıyoruz.

Laptop ve Notebook Servisi

Dizüstü bilgisayarınız bozulduğunda, unutmayın ki çok uzakta değiliz. Sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak laptop teknik servis hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp var olan soruları IT danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Bahçelievler bilgisayar tamiri ile alakalı oluşan sorunları uzaktan bilgisayar yardımı yoluyla giderebiliyoruz. Gerek telefon destek yolu ile, gerekse bizzat teamviewer uygulaması ile evinizde, ofisinizde veya işyerinizde laptop sorunlarınızı çözüme kavuşturabiliriz.

Kaç Senedir Sektördeyiz?

Biz yaklaşık 13 senedir IT sektöründe hizmet veriyoruz. Gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerimizin şuana kadar birçok sorununu gidermiş durumdayız. Bahçelievler’de Yerinde bilgisayar servisi yaptığımız süre içinde geriye dönüp bakıyoruz ve ardımızda birçok güleryüz bıraktığımızı söyleyebiliriz. Tek kelime ile sıfır hata çalışan firmamız dilediğiniz zaman adresinizde sorunları çözmeye hazırdır. Profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizleri daha üstün noktalara ulaştıracaktır.

Yerinde Bilgisayar Servisi Nedir?

Evde IT desteği başlattığımız bu çalışma, teknolojide ve tüm sektörde gelişmekte olup yerinde servis hizmeti otomotivden beyaz eşyaya kadar hemen hemen her yerde çoğalmıştır. IT teknik destek sektöründe kalite anlayışımızı her zaman yüksek tuttuk. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası bölgelerinde bilgisayar bakım anlaşması yaptığımız firmalar ile bugün en hızlı şekilde yerinde bilgisayar servisi hizmeti vermenin sınırsız mutluluğunu yaşamaktayız.

Yerinde Bilgisayar Servisi
Yerinde Bilgisayar Servisi

Eğer dilerseniz servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayarın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir bu konu hakkında süreci hızlandırabilirsiniz. Bahçelievler bilgisayar tamiri olarak bilmenizi isteriz ki öncelikli hedefimiz yaygın, güvenilir, hızlı ve daima kullanıcıları gözeten bir servis ağı oluşturmaktır. Bunun için yapmanız gereken sadece bizi aramanız ve çağrı kaydı oluşturmanızdır. Ümit ediyoruz ki almış olduğunuz ilk teknik servis hizmeti ile referanslarımız arasında yerinizi alacaksınız.

Bahçelievler’de Hizmet Verdiğimiz Diğer Mahalleler Aşağıdaki Gibidir

Yenibosna Bilgisayar Teknik Servisi