fbpx

Avcılar Bilgisayar Servisi

(Son Güncelleme: 6 Kasım 2018)

Avcılar bölgesinde kalite odaklı bilgisayar servisi ve Laptop Ekran değişim servis hizmeti alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Bilgisayar servis hizmetimiz ile güvenilir ve yakın ilgimizi kazanmış olacaksınız. Laptop Ekran değişimi hizmetimizden sonra ekranınızın orijinalinden farkını ayırt edemeyeceksiniz.

 

Artık bilgisayarservisi.com sayesinde Avcılar’da Notebook LCD ekran paneli tamir değişimini de bir telefonla sağlaya bilirsiniz. 

Avcılar’da ikamet ediyorsanız Notebook LCD Ekran değişimi için acil yetiştirmeniz gereken işler varsa ve zamanınız sınırlıysa bir laptop kullanıcısı iseniz ve ansızın laptop ürününüz yere düştüyse, ekranı kırıldıysa, o zaman bizi arayabilir ekranı adresinize değişimini isteyebilirsiniz.

Avcılar LCD panel değişimi ve çok çeşitli servis anlayışımız ile değişim için bizden servis almak mümkündür. Dolayısıyla bizler notebook ekranına sizin adresinize getirerek yerinde değişim sağlıyoruz. Sizi birçok sıkıntıdan kurtarmış bulunuyoruz. Bu işlem için yapmanız gereken cadde cadde dolaşarak bilgisayarcı aramaktan ziyade hemen yanı başınızda duran telefonunuza ulaşın bize iletişim numaralarımızdan arayarak servis kaydı açtırmaktır. Çağrı merkezlerimize bilgilerinizi ulaştırıp gerekli adres bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz ile birlikte servis kaydınızı oluşturunuz.

Avcılar bilgisayarcısı olarak net bir şekilde dile getirebiliriz ki bugüne kadar gerçekleşen bilgisayar teknik servis, notebook teknik servis ve tamir bakım onarım hizmeti veren tüm firmalar, kesinlikle müşterilerine tam olarak bütüncül bir servis hizmeti veremediler. Sizin hem zaman kaybınıza hemde işinizden geri kalmanıza sebep oldular. Aynı zamanda fazla ücret ödemenize, bununla birlikte olası güvenlik sorunlarını da göz ardı ediyorlardı. Tecrübesiz bilgisayar firmaları sizin zamanınızdan çalmakta ve fazla harcamalar yapmanıza sebep olmaktalar. Avcılar notebook ekran değişimi noktasında kusursuz olduğu gibi İstanbul’un tüm noktalarında yürütmüş olduğumuz servis ağıyla tüm sorunları yerinde çözerek, notebook ekran değişimi dahil olmak üzere problemlerinizi adresinizde tamir edebiliyoruz.

Avcılar laptop ekran değişimi hizmeti yaparak İstanbul’da bir ilki gerçekleştirmiş olmaktadır. Tüm kullanıcıların beğenisine çekmekte, ilgi odağı olmakta ve mükemmel bir servis anlayışı sunarak kalite derecesini yükseltmektedir. Her bakımdan tüm kullanıcıların deneyimlerini ve kriterlerini yükseltmelerini talep ediyoruz.2 yorum

  • Süleyman Yaşartürk

    Merhaba, avcılarda tam olarak neredesiniz? Metrobüse yakınmısınız? Elimde bir adet casper kasa bulunuyor ve bunu size getirmek istiyoruz. Yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın