fbpx

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi Laptop Tamiri

0553 914 0373

Gaziosmanpaşa bilgisayar teknik servisi, kurumsal bir teknik destek olarak çalışmakta olup tüm sorunları adresinizde gidermektedir. Yerinde bilgisayar tamiri gaziosmanpaşa çevresinde oldukça gereksinim olan bir hizmet türüdür. Gaziosmanpaşa ilçesi çevresindeki tüm noktalara teknik destek hizmetini sağlayan kurumsal bayimiz hakan Bey size fazlasıyla yardımcı olacaktır.
22 yıllık tecrübesi ile tüm bilgisayar arızalarını, donanım yazılım ve tüm güvenlik sistemleri nizi ayakta Tutabilecek tir. Kendisi uzun yıllar Turkcell de teknik destek biriminde çalışmış olur aynı zamanda birçok kurumsal şirketin sisteminin ayakta tutmuştur. Bilgisayar bakım Anlaşması anlamında da kendisi sizlere yardımcı olacaktır.

Laptop teknik servisi Gaziosmanpaşa

Markası ne olursa olsun tüm laptop ve notebook ürünlerinin tamiratını bizzat Mümkün Mertebe adresinizde yaparak sizi birçok sorundan kurtaracaktır. Gaziosmanpaşa notebook teknik servisi kaliteli bir işçilik ile sizlerin tüm sorunlarını adresinizde gidermeyi hedeflemektedir. Laptop ekran değişimi, laptop harddisk değişimi, laptop klavye tamiri, notebook anakart tamiri, notebook ekran çipi değişimi, laptop RAM yükseltmesi, notebook arıza tespiti ve daha adını sayamayacağımız donanımsal ve yazılımsal hizmetleri ayağınıza getirmektedir.

Gaziosmanpaşa bilgisayar bakım anlaşması

Bilgisayarınızdaki arıza ne olursa olsun, öncelikli olarak sizleri hesaba katıp ilk servisimizi bakım anlaşmaları müşterilerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal bakım Anlaşmasının her türlü avantajı olmakla birlikte kaliteli bir teknik destek almak sizlerinde hakkıdır. Makul fiyatlara kurumsal bakım Anlaşması yapıp 1 yıllık sözleşme dahilinde tüm bilgisayar sorunlarınızı ortadan kaldırabiliriz.

Gaziosmanpaşa bilgisayar format

Gaziosmanpaşa ilçesinde veya çevresinde Bulunduğunuz müddetçe, bilgisayarınızda kaynaklanan herhangi bir arıza söz konusu olduğunda bunu adresinizde sorununu giderir çözüyoruz. Bir de bu arıza Windows işletim sisteminin yeniden kurulması gibi format işlemi ise o zaman bu tam manası ile bizim işimiz demektir. Gaziosmanpaşa bilgisayar teknik servisi adresinizde laptop veya notebook veya masaüstü bilgisayar ne olursa olsun adresinizde formatla ya biliyoruz.
Bilgisayar formatlama işlemi Ortalama 1 saat sürmektedir. Ancak sizin yedeklenmesi gereken dosyalarınız varsa o zaman formatlama işlemi ortalama 2 saat sürmektedir. Kaliteli bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız zaman ve ücret ikinci plan ve birinci planda hizmet almanız söz konusu olmaktadır.

Gaziosmanpaşa’da kurumsal bir teknik servis istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz

Gaziosmanpaşa bilgisayar tamiri2 yorum

  • Hüseyin

    Merhaba, Gaziosmanpaşanın neresindesiniz.
    Google üzerinden buldum. Bilgisayarımı getirmek istiyorum.

    • admin

      Merhaba, Gaziosmanpaşa bilgisayar teknik servisi olarak tüm noktalara yerinde servis hizmeti veriyoruz. İsterseniz sizin adresinize biz gelelim.

Bir cevap yazın