fbpx

Tekstilkent Bilgisayar Servisi

Tekstilkent Bilgisayar Teknik Servisi

Tekstilkent Bilgisayar Tamiri

Tekstilkent giyim ve tekstil sektöründe Merter piyasasını geçmeye odaklanmış, daha düzenli bir yapısı ile tertipli ve düzenli bir görüntü sağlayan kaliteli giyim imalatının üst sekmenlerde yürüten bir ticaret merkezidir. Tekstilkent, kurumsal şirketlerin de aralarında bulunduğu güvenilir ve muteber bir yapısı ile İstanbul’un ve Esenlerin göz bebeği olmaya devam ederken, bilgisayar donanımı konusunda, IT ihtiyaçları bakımından da yeni kurulması sebebi ile kurumsal BT şirketlerine, laptop tamiri hizmeti açısından ihtiyacı olan bir bölgedir. Giyimkent ve Tekstilkent çevresinde bizleri arayarak yerinde pc teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tekstilkent Uzak Bilgisayar Yardım Masası Hizmeti

Tekstilkent Bilgisayar Uzaktan Yardım

Tekstilkent bilgisayar teknik servisi ihtiyaçlarınızda sadece bilgi almak amaçlı arayıp, IT bilişim danışman hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tekstilkent deki ofisinizde oluşan anlık sorunlar için uzak masaüstü bağlantısı yoluyla, gerek telefon desteği yolu ile, gerekse bizzat yerinize gelerek evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderebiliriz. Bazen basit bir işlem için saatlerce hatta günlerce beklemektense tekstilkent uzak bilgisayar yardım masası hizmeti sayesinden hemen bağlanıp sorunu anında giderebiliriz. Tekstilkent bilgisayar teknik servisi TeamViewer programı sayesinde hemen bilgisayarınızdaki sorunu anlık olarak giderebilir kurumsal ve bireysel alanda size destek sağlayabiliriz. Tekstilkent uzak bilgisayar yardım masası hizmeti bütçe olarak ta tam size göre bir uygulama.

İstanbul merkezli firmamızın mobil ofisi Tekstilkent semtinde bulunmaktadır. Bir telefonla adresinize çağıracağınız teknik servis elemanımızla sorununuzu anında çözebileceksiniz. Artık sokak sokak bilgisayarcı aramaktan yorulmadınız mı? Siz de tekstilkent bilgisayar servisi sayesinde bizim mutlu müşterilerimiz arasına girin.

Tekstilkent Bilgisayar Teknik Servisi Nasıl Çalışmaktadır?

Tekstilkent Bilgisayar Teknik Servisi
Servis işleyişi 3 şekilde yürümektedir:

1. Yerinde bakım ve onarım servisi: Tekstilken’de arızalanan bilgisayarınız eğer taşınamaz durumda ise sizin adresinizde cihazı tamir ediyor ve bilgisayarı herhangi bir yere taşımıyoruz. Siz sorunun yanı başınız da çözümlendiğini izliyor ve son derece memnun kalıyorsunuz.

2. Firmada tamir hizmeti: Tekstilkent bilgisayar teknik servisi olarak bizzat teknik servis merkezimizde sorunu gidererek sizin istediğiniz tüm özellikler donanım ve yazılım olarak sisteme entegre ediliyor.

3. Tekstilken ve çevresinde Uzaktan bilgisayar tamiri hizmeti: Bu hizmetimiz sayesinde bilgisayarınız çalışıyor ve internete giriyorsa o zaman bizi arayarak sorunu teamveawer programı ile uzaktan bağlantı sayesinde hemen giderebiliyor ve sorunu en hızlı bir biçimde gidermiş oluyoruz.

Tekstilkent Bilgisayar Servisi Kaç Yıldır Hizmet Vermektedir?

Tekstilkent bilgisayar servisi olarak, 18 yıldır İstanbul genelinde, Tekstilkent bölgesinde ise kurulduğu günden bu yana hizmet vermektedir. Önceleri Perpa ticaret merkezinde olan firmamız 20 Senedir bilişim sektöründe olmaktadır. Tekstilkente çok yakın bir yerde merkezleşmiş olmakla birlikte uzun yıllar size hizmet vermeyi düşünmektedir. Size en hızlı hizmeti getirebilmek için bölge olarak size en yakın bölgeyi seçerek uzun seneler boyunca hem komşuluk yapmayı hemde Tekstilkent ve çevresinde bilgisayar servisi hizmetini en hızlı biçimde getirmeyi planlamaktadır.

Tekstilkent Bilgisayar Servisi Ne Hizmeti Vermektedir?

Bizler genelde Esenler bilgisayar servisi olarak tüm esenler ve turgutreis mahallesinde her türlü bilgisayar, notebook, laptop, netbook, server, network, yazıcı, toner dolum hizmeti ile tüm bilgisayar ve bilgisayar yan ürünlerinin tamirini yapmaktayız. Yüzlerce işletme, kuruluş ve kuruma servis hizmeti vererek müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmekteyiz. Tekstilkent bilgisayar servisi, Tekstilkent notebook servisi ve Tekstilkent laptop teknik servisi, işlerinde önde gelen bilgisayar firması olan Tekstilkent bilgisayar servisi, yıllardır teknolojiyi en yakından takip etmekle kalmayıp tecrübeleriyle her türlü bilişim alanında servis ağını genişletmektedir.

Tekstilkent Network (Ağ) Problemleri

Ağ ve iletişim çözümleri eviniz ve işletmeniz için kablolu veya kablosuz yöntemlerle ağ sistemi üzerindeki donanım ve yazılım kaynaklarının güvenli bir şekilde paylaştırılmasını sağlar. Bu sayede internet erişimi, sürücü, dosya, yazıcı ve benzeri aygıt ve programların ortak kullanılması sağlanır.

Güvenli kablosuz ağ kurulumu, yüksek hızda kablolu ağ yapılandırılması, varolan elektrik tesisatınız üzerinden network dağılımı, varolan telefon hattınız üzerinden network erişimi, Ms Windows 2000, 2003, 2008 Server satış ve kurulumu, MS Exchange Server kurulumu, kablo ve yapılandırma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Varolan network sisteminizin sorununu gidermek için teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca ofis ve eviniz arasında bir köprü kurarak sizi uzak masaüstü bağlantısı ile evinizden ofise veya ofisinizden eve bağlayıp uzaktan işlerinizi halletmenizi sağlıyoruz.

  • Yerel Alan Ağ Kurulumu Hizmet içeriği
  • Altyapı planlaması (kablo tipi, band genişliği, fiziksel ve mantıksal segmentasyon belirlenmesi, ağ cihazlarının–seçimi)
  • Yapısal data kablolaması ve kanal döşenmesi
  • Ağın tasarlanması (Dosya – dizin erişimleri ve kullanıcı grupların planlanması)
  • Gerekli donanımın ve yazılımın temini ve kurulumu
  • Ağ sunucu, istemci ve servislerinin kurulumu
  • Performans testleri ve anahtar teslimiBir cevap yazın