Laptop Ekran Kartı Tamiri Ne Kadar? Garantili Ekran Çip Değişimi Fiyatları

Laptop Ekran Kartı Tamiri Ne Kadar?

Laptop Ekran Kartı Tamiri Ne Kadar? Garantili Asus Lenovo Dell Acer HP Casper Samsung MSI Monster Ekran Çip Değişimi Fiyatları ucuz kaliteli güvenilir hızlı Laptop Ekran Kartı Çip Tamiri Notebook ekran arızası Renk karışması anakart Bga tamiri Laptop Gpu Çipset Tamiri Ekran GPU Çip değişimi BGA onarımı istanbul BGA GPU onarım ve değişimi konusunda bizi arayabilirsiniz.

Laptop GPU ve BGA Tamiri
Laptop GPU ve BGA Tamiri

Laptop GPU ve BGA neden Bozulur?

Laptop Ekran Kartı Tamiri Garantili GPU Ekran Çip (Chip) Değişimi Fiyatı Laptop ekran kartları değiştirme değiştirmek gerekir mi ve el laptop ekran kartları neden bozulur? Laptoplarda ekran çipi genellikle laptopun ısınmasından dolayı bozulur.
Yani siz laptopun ekran tipini çok fazla zorlarsanız o bölgede ciddi bir ısınma söz konusu olur. Bu nedenle laptoplar da soğutma sistemine çok fazla dikkat etmemiz gerekmekte olup yıllık ve Aylık periyodik Bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Laptop Ekran Kartı Marka ve Modelleri
 • Nvidia geforce
 • Ati radeon
 • Intel

Bu periyodik bakımları yaptırmazsa nasıl laptopunuzun klavye senin üzerine elinizi koyduğunuzda bir ısınma hissedecek ve bu ısınmanın anakarttan kaynaklandığını fark edemeyeceksiniz.
Bunu fark edemediğiniz durumda içeride öyle yüksek derecelerde dönen bir söz konusu olacak ki bu ısı laptopunuzun ısınmasına Hatta kavurmasına sebep olacaktır.

Peki, soğutma sistemi neden işlev görmez?

Notebook Soğutma Sistemi Bakımı
Notebook Soğutma Sistemi Bakımı

Burada cevaplaması gereken asıl soru toplum olarak düzenli periyodik bakım veren yaptırıyoruz olması gerekir Çünkü düzenli periyodik bakım yaptırmadığı mız için laptopunuzun fan hızı ve aralarında ciddi bir yoğunlaşma söz konusu oluyor ve bu sorunun soğutma sisteminin yerine getirmesini sağlamaktadır Dolayısıyla bilgisayarımız soğutma sistemi işlem görmediği için ciddi bir ısınmaya ve bu ısınmanın da anakartı zararlarının yansıması söz konusu olmaktadır onum İçin ekran kartı Evet bozulabilir ve ekran kartı değişimi söz konusu olmaktadır.

Laptop Ekran Çip Tamiri Mantıklımı?

Peki ekran kartının değişimi nasıl olacak nasıl ekran kartı tamir edilebilir tamir edildikten sonra ortalama ne kadar bir süre bizi götürür ve işimizi görür tamir ettirmek mi mantıklı yoksa laptobu değiştirmek mi daha mantıklı gibi soruları burada cevaplayacağım.

Öncelikle laptop kaliteli ve fiyatı yüksek bir bilgisayar ise o zaman bu notebook ürününüzün tamir edilmesi daha mantıklı olacaktır notebook ekran kartlarının tamiri genellikle 300 TL ile 500 TL arası değişiklik göstermektedir Şimdi siz buradan hesaplayıp elinizdeki notebook ürününüz ekran kartına değiştirmeye değecek durumdaysan yani 2000 TL üzerinde bir notebook ürününüz varsa ve ekran kartı 2 GB 1 ekran kartı ise o zaman bu ekran kartı ile birlikte notunuzu tamir ettirmek daha mantıklı olur Çünkü böyle bir ürünün şu anda almak 2GB ekran kartı olan bir ürünü almak ortalama 2000 TL nin üzerindedir.

Laptop Ekran Çip Tamiri Mantıklımı
Laptop Ekran Çip Tamiri Mantıklımı

işte Bütün bunlardan dolayı notebook ürününüzü değiştirmekten ziyade çöpe atmış olacaksınız tire işareti kesinlikle bu ürünü tamir ettirmeyiniz öneririz Bizler bilgisayar servisi.
com olarak bütün laptopların tamir ve teknik servis hizmetlerini yapıyor anlaşmalı kurye firmamız vasıtasıyla ürünü adresinize teslim oluyor gerekli bütün camileri yapıp tekrar testlerden geçirip sizin adresinize teslim ediyoruz.

Güvenilir bir firma olarak sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz Dolayısıyla laptop karınızın ekran değişimleri dahil olmak üzere klavye değişimi anakart tamiri ekran kartı tamiri DVD writer değişimi ve buna benzer birçok sorunu adresimizde gerçekleştirmekte olup anakart tamiri ne ciddi bir ekipman gerektiği için orada gerçekleştiremiyoruz.

Soru: “Notebook anakartları Peki yaptırmaya değer mi, Kronik bir arıza olabilir mi?”

Cevap: İşte bu sorunun cevabı biraz deneyim gerektirmektedir tecrübe istemektedir.Çünkü bazı notebook anakartları vardır ki bu anakartların ekran değişimi Kronik ve 3 ay sonra 5 ay sonra tekrar sorun çıkarmaktadır dolayısıyla böyle notebookları Bizler tamir etmiyor size konu hakkında bilgi vererek bunu yaptırma seni daha iyi olur diyoruz Aslında öncelikli meselemiz para kazanmak olmuş olsaydı kronik arızası olan laptop anakart tamiri derinin kesinlikle yapılmasını ister ve tekrar tekrar para kazanmak isterdik ancak Öncelikle düşüncemiz müşteri memnuniyeti olmasından dolayı bu tip bilgisayarların ana kartlarını ve laptop ekran tamiri ni gerçekleştiremiyoruz konu hakkında sizi detaylıca bilgilendirip bu laptopların tamir edilmesinden ziyade tamir edilmemesini ve tamir edildiği durumda Tekrar sorun çıkarabileceğini sizlere detaylı bir şekilde anlatıp bilgi veriyoruz.

Geforce GPU Tamiri
Geforce GPU Tamiri

Soru: Böyle bir durumda müşterilerimiz bizlere şunu soruyorlar. “Elinizde ikinci el başka bir bilgisayar var mı?”
Cevap: Evet bu tip durumlarda müşterilerimize ikinci el bir bilgisayar veya 01 bilgisayar öneriyoruz laptop ekran kartı tamiri kronikleşmiş ve sorun oluşturmaya devam etmezse o zaman bizim üzerimize sıfır veya ikinci el marka bir laptop tavsiye edilen 2 arızalı olan ve ekran tipinin değişmesi sıkıntılı olan laptopu Biz kendisinden teslim oluyoruz ve sadece kendisinden Fiyat farkını talep ediyoruz Böylelikle müşterimiz Hem yeni bir bilgisayara sahip oluyor hem daha az masraf ödeyerek elindeki bilgisayarı çıkarmış ve değerlendirmiş oluyor bunun için ikinci el bilgisayar alım satım ile alakalı makalemizi okuyabilirsiniz.

Laptop Ekran Kartı Tamiri ile ilgili aramalar

 • ekran kartı chipset tamiri fiyatı
 • laptop ekran kartı tamiri fiyatı
 • ekran kartı çipi neden bozulur
 • ekran kartı çipi ısıtma
 • laptop chipset arızası nasıl anlaşılır
 • ekran kartı chipset ısıtma
 • ekran kartı chipset fiyatları
 • ekran kartı çipi değişimi fiyat
 • Notebook ekran çipi fiyatı
 • garantili ekran kartı tamiri
 • ekran kartı tamiri istanbul
 • ekran kartı tamiri fiyat
 • ekran kartı tamiri mecidiyeköy
 • ekran kartı tamir servisi
 • ekran kartı tamiri kaç para